Anaftin Sprei 1,5% 15ml

9.07

25 laos

Tootja:
Alliance Pharma Srl
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4013054025161
Tootekood:
22256

Anaftin sprei väikeste suuõõne kahjustuste raviks, nagu suuhaavandid, limaskesta vigastused.

– valu leevendus
– kiire toimega
– kauakestev
– ei põhjusta kipitust
– alkoholivaba
Anaftin sprei sisaldab polüvinüülpürrolidooni (PVP) ja hüaluroonhapet, mis moodustavad suuõõnele kinnitudes kaitsva kile, tekitades kahjustunud  piirkondadele mehaanilise barjääri, leevendades sellega valu, mida põhjustavad paljastunud närvilõpmed. Anaftin sprei aitab leevendada valu, mille põhjuseks on väikesed suuõõne kahjustused, mida põhjustavad aftoosne stomatiit, aftoossed haavandid, samuti breketid ja halvasti istuvad proteesid. Samuti on see näidustatud difuussete aftoossete haavandite korral.
Koostisse kuuluvad hüaluroonhape ja Aloe vera toetavad kahjustatud kudede loomulikku paranemist.

Kasutusjuhend: Toote esmakordsel kasutamisel eemaldage kork ja pange peale otsik. Suunake otsik suus paikneva kahjustuse poole ja pihustage 3 korda või nii palju, kui on vaja kahjustatud piirkonna katmiseks. Otsik võimaldab tootel katta suukahjustused maksimaalse toime saavutamiseks. Kasutage 3-4 korda päevas või rohkem, kui see on vajalik.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Koostisained: vesi, propüleenglükool, polüvinüülpürrolidoon (PVP), maltodekstriin, Aloe barbadensis,  kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, dinaatrium-EDTA, bensalkooniumkloriid, naatriumhüaluronaat, aroom,  naatriumsahhariin, dikaaliumglütsürrisaat.

Tootja: Alliance Pharma Srl, Viale Restelli 5, 20124 Milano, Itaalia.