Anaftin Geel 12% 8ml

7.85

4 laos

Tootja:
Alliance Pharma Srl
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4013054025154
Tootekood:
22255

Anaftin geel väikeste suuõõne kahjustuste raviks, nagu suuhaavandid, limaskesta vigastused.

– valu leevendus
– kiire toimega
– kauakestev
– ei põhjusta kipitust
Anaftin geel sisaldab polüvinüülpürrolidooni (PVP) ja hüaluroonhapet, mis moodustavad suuõõnele kinnitudes kaitsva kile, tekitades kahjustunud  piirkondadele mehaanilise barjääri, leevendades sellega valu, mida põhjustavad paljastunud närvilõpmed. Anaftin geel aitab leevendada valu, mille põhjuseks on väikesed suuõõne kahjustused, mida põhjustavad aftoosne stomatiit, aftoossed haavandid, samuti breketid ja halvasti istuvad proteesid. Samuti on see näidustatud difuussete aftoossete haavandite korral.
Koostisse kuuluvad hüaluroonhape ja Aloe vera toetavad kahjustatud kudede loomulikku paranemist.
Kasutusjuhend: Manustage 1 või 2 tilka geeli, et katta kogu suuhaavand või -kahjustus. Vältige aplikaatori otsest kokkupuudet kahjustusega. Ärge puudutage kahjustust keelega vähemalt 2 minuti jooksul, et lasta tekkida kaitsval kilel. Pärast iga kasutamist pange kork tagasi peale. Parimate tulemuste saamiseks vältige söömist või joomist vähemalt 1 tunni jooksul pärast kasutamist. Kasutage 3-4 korda päevas või rohkem, kui see on vajalik.
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas.
Koostisained: vesi, polüvinüülpürrolidoon (PVP), maltodekstriin, propüleenglükool, PEG-40 hüdrogeenitud kastoorõli, ksantaankummi, kaaliumsorbaat, naatriumbensoaat, naatriumhüaluronaat, aroom, bensalkooniumkloriid, dinaatrium-EDTA, naatriumsahhariin, dikaaliumglütsürrisaat, Aloe barbadensis.
Alkoholivaba.
Tootja: Alliance Pharma Srl, Viale Restelli 5, 20124 Milano, Itaalia.