Tepe Interdentaal Geel 20ml+hari

6.08

Laost otsas

Tootja:
Tepe Munhygienprodukter Ab
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
7317400010137
Tootekood:
21837

TePe Interdental Gel Fluoriidiga

TePe fluoriidi sisaldav Interdental Gel hambavahegeel kaitseb tõhusalt hammaste kontaktpindu kaariese tekke eest. Kanna seda sinna TePe hambavaheharjaga, et saavutada ühtlane, tõhus ja värskendav puhastustulemus seal, kus vajad seda enim.
Tõhus kaariesekaitse
Hammaste vahelised pinnad on vastuvõtlikud kaariese tekkele. Lisades sinna piirkonda fluori hoiad ära kaariese tekke ning tugevdada hambaid. Fluoriid on tuntud ka hammaste tundlikkust vähendavate omaduste poolest. TePe fluoriidi sisaldav hambavahegeel on välja töötatud koostöös hambaravispetsialistidega.
Kasuta TePe hambavaheharjadega
Kanna hambavahegeeli hambavahedesse TePe hambavaheharjadega. Nutikas pudel on loodud toote kergeks pealekandmiseks. Lihtsalt tilguta fluoriidigeeli piki harja kiude või kasuta korki kausina ning kasta hari geeli sisse.
TePe Interdental Gel hambavahegeelil on värske piparmündi maitse ning selleks, et hambavahesid saaks puhastada õrnalt, ei sisalda see abrasiivaineid. Alusta kasutamist suu tagaosast, kus aukude tekkeoht on suurem. Vajadusel kanna pindadele rohkem geeli. Optimaalse fluoriidi mõju saavutamiseks kasuta seda geeli hambapesu järgselt. Peale kasutamist ära loputa suud.
Toodetud Rootsis