Pasta Del Capitano Suuvesi Valgendav 400ml

7.17

3 laos

Tootja:
Dott.ciccarelli
Bränd:

EAN:
8002140032905
Tootekood:
21770

Pasta del Capitano suuvesi valgendav

Plasdone molekuli sisaldav suuvesi.

Väljatöötatud spetsiaalselt plekkide eemaldamiseks. Ideaalne tundlikele hammastele ja igemetele.
Ei sisalda naatriumlaurüülsulfaati (SLS), triklosaani ega parabeene.
Pasta del Capitano valgendav suuvesi, suunatud spetsiaalselt plekkide vastu hammastel, on eriti sobilik just neile, kellel on probleeme hammaste ja igemete tundlikkusega. Toime saavutatakse tänu unikaalses ja patenteeritud koostises sisalduvatele ainetele Sulfetal Zn, Plasdone, betaiin ja kaaliumtsitraat. Sulfetal Zn on originaalne tsinki sisaldav molekul, millel on puhastavad omadused. Plasdone on pleegitusaine, mis absorbeerib plekid ning taastab hammaste loomuliku valge värvuse kahjustamata sealjuures hambaemaili. Betaiin on looduslik komponent, mis rahustab ja aitab ära hoida igemete ärritust. Kaaliumtsitraat vähendab hammaste tundlikkust.
Kasutamine: Toodet mitte lahjendada. Kasuta korki jaoturina ning loputa suud vedelikuga vähemalt 30 sekundi jooksul. Toodet võib kasutada iga päev enne ja/või pärast tavapärast hammast pesu.
Hoiatus!
Vältida allaneelamist. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 6-aastastel lastel. Pärast kasutamist sulgeda koheselt pakend. Allergiliste reaktsioonide korral lõpetada toote kasutamine. Sisaldab naatriumfluoriidi ja naatriummonofluorofosfaati.
Netokogus: 400ml
Tootja: Farmacrutici Dott.Ciccarelli, Itaalia