Listerine Suuvesi Coolmint Mild Taste 250ml

4.48

Laost otsas

Tootja:
Johnson & Johnson
Bränd:
-

EAN:
3574661021768
Tootekood:
22776

Maheda maitsega suuloputusvesi, ei sisalda alkoholi. Võitleb tõhusalt bakterite vastu, mis põhjustavad hambakattu ja halba hingeõhku. Sisaldab fluoriidi, muudab hambad lagunemisele vastupidavamaks. Värskendab hingeõhku.

Kasutamine:
Mõju on eriti tõhus, kui suuvett kasutatakse hommikul ja õhtul pärast hammaste pesemist. Valage klaasi 20 ml (neli teelusikatäit) suuvett, loputage suud 30 sekundit ja sülitage suuvesi välja. Soovitatav suuvee kogus 6- kuni 12-aastastele lastele ? 10 ml.

Koostis:
Aqua, Propylene Glycol, Sorbitol, Poloxamer 407, Sodium Lauryl Sulfate, Eucalyptol, Benzoic Acid, Sodium Benzoate, Methyl Salicylate, Thymol, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Menthol, Sucralose, Aroma, CI 42053. Sisaldab naatriumfluoriidi (220 ppm F).

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Ei sobi kasutamiseks alla 6-aastastele lastele. Mitte kasutada, kui pudeli korki kattev kile oli ostes katki. Mitte lahjendada, alla neelata ega valada pudelist otse suhu. Fluoriidi sisaldavate toodete kasutamisel konsulteerige enne suuvee tarvitamist oma hambaarstiga.

Netokogus: 250 ml

Päritoluriik
Itaalia