Jordan Hambapasta Green Clean Kids 0-5a 50ml

3.61

Laost otsas

Tootja:
Jordan As
Bränd:

EAN:
7310610024307
Tootekood:
23509

Green Clean Kids laste hambapasta

Kaariese kaitse
Keskkonnasõbralik
98% naturaalne koostis
100% vegan
Õrn puuvilja maitse
Sisaldab parimaks kaariesekaitseks fluoriidi ja ksülitooli
Meie uus Green Clean kids 0-5 hambapasta lastele loodi Sinule ja planeedile mõeldes! Jätkusuutlikkus on olnud meie esimene prioriteet, kvaliteedis järeleandmisi tegemata.

Mõeldes keskkonnale oleme valinud looduslikud koostisosad, mis on oma olemuselt kergesti biolagunevad. Hambapasta sisaldab 98% looduslikke koostisosasid. Valisime hambapasta magustamiseks looduslikku stevia. Hambapastal on mahe puuviljamaitse, mida lapsed armastavad. Lisasime ka kummeli ekstrakti, mis on tuntud oma rahustavate ja desinfitseerivate omaduste poolest. Green Clean laste hambapasta sisaldab parimaks kaariesekaitseks fluoriidi ja ksülitooli.

Vahu tekitajana on kasutatud maisi. Hambapastal on Põhjamaade luige ökomärgis, mis tõendab minimaalseid keskkonnamõjusid ja tarbijate tervise eest hoolitsemist. Green Clean hambapasta on 100% vegan ja selle on sertifitseerinud Veganite Ühendus.

Hambapastatuub sisaldab kuni 50% taaskasutatud plastikut, mis on valmistatud tarbijate poolt tagastatud toidupakendi jääkidest, nagu piima-, vee- ja mahlapudelid.

KOOSTIS
Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Xylitol, Xanthan Gum, Cocamidopropyl Betaine, Stevia Rebaudiana Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Glycerin, Sodium Fluoride, Potassium Sorbate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sorbic Acid, Aroma