Lv Pesugeel Spordi-ja Välisrõivastele 750ml

8.57

6 laos

Tootja:
Berner Oy

EAN:
6414505162509
Tootekood:
21861

LV spordiriiete pesugeel
Aitab hoida spordi ja välisriided puhtad ja värskelt lõhnavad.
Vegan
Lõhnavaba

LV Spordiriiete pesugeel on välja töötatud korduvaks välisriiete ja spordiriiete pesuks. Ensüümide kooslus on arendatud just tehniliste kangaste ja tundlike materjalide tarbeks ja töötab just spordiriietele iseloomulike plekkide puhul (nagu higi, muru ja savi) isegi madalatel temperatuuridel. Aitab pikendada treeningriiete kasutusiga eemaldades efektiivselt näiteks higilõhna.
Toode on värvainete- ja lõhnaainetevaba. Kõik LV tooted on valmistatud koostöös Allergia-, Naha- ja Astmaliiduga ja on vastavalt märgistatud.

Koostis: AQUA, ALCOHOLS, C12-18, ETHOXYLATED, SODIUM LAURETH SULFATE, ALCOHOL DENAT., SODIUM CHLORIDE, POTASSIUM OLEATE, TRISODIUM DICARBOXYMETHYL ALANINATE, PHENOXYETHANOL, POLYETHYLENE IMINE, ZINC RICINOLEATE, PROPYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, TETRASODIUM ETIDRONATE, LAURETH-3, TETRAHYDROXYPROPYL ETHYLENEDIAMINE, SUBTILISIN, POLYVINYLPYRIDINE N-OXIDE, 4-FORMYLPHENYLBORONIC ACID

Kasutusjuhend:
Alati proovi pesta täis masinatäit pesu. Doseeri pesuvahendit vastavalt pesu mustusele ja vee karedusele. Üleliigne kogus pesuvahendit ei pese pesu puhtamaks, vaid on kahjulik keskkonnale. Kaitse keskkonda alandades pesemistemperatuure.

750 ml pesugeelist jätkub 16 pesemiskorraks.

Toodetud Soomes