Heti Pesugeel Värvilisele Pesule 1,5l

12.06

9 laos

Tootja:
Berner Oy
Bränd:

EAN:
6414505168259
Tootekood:
23759

HETI PESUGEEL VÄRVILISELE PESULE
Pakend: 1,5 l plastikpudel
Õrn ja siidine

HETI toodete perekonna pesupesemisvahend on sobilik kõikidele materjalidele (väljaarvatud siid ja vill) ja ka Gore-Tex riietele. Pesugeel sisaldab Rajamäki piiritus-äädikat, mis eemaldab efektiivselt mustuse ja värskendab ka kopitanud pesu. Pesugeel on õrnalt lõhnastatud ja jätab riietele meeldiva lõhna. Värvikaitse hoiab värvid kangal kaunid.
99% biolagunev ja 100% vegan. pH 8,5

Toodet täiendavad terve rida HETI pesuäädikaid. Vali sobiv lõhn, näiteks õrn lõhn linadele ja värske lõhn spordiriietele.

Koostis: Aqua, Dehydol LT 7, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Citrate, Potassium Oleate, Phenoxyethanol, Spirit Vinegar, Propylene Glycol, Tetrasodium Etidronate, Subtilisin, Alpha Amylase, Polyether-Polyester Copolymer, Poly-4-Vinylpyridine

Pakendi võib visata plastiku kogumiskotti. Loputa pudel külma veega ja utiliseeri kork ja pudel eraldi.

Hoiatus: Mõjub silmadele ärritavalt. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Silma sattumisel loputa hoolikalt veega mitme minuti vältel. Eemaldada kontaktläätsed nende olemasolul. Seejärel jätkata loputamist. Kui ärritus ei möödu, siis pöörduda arsti poole. Arstliku abi korral võtta kaasa pakend või pakendi hoiatussilt.

Tootja: Heinävesi, Soome