Kõrvatropid Biotap Vormitav Silikoon 6tk

6.08

6 laos

Tootja:
Hispaania
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8430282050530
Tootekood:
20643

Kõrvatropid vormitavast silikoonist.

BioTap kõrvakaitsed on spetsiaalselt disainitud selleks, et kaitsta kõrvu mitmesuguste väliste mõjutuste (vesi, ärritavad helid) eest. Pehmed, mugavad ja lihtsalt paigaldatavad nii, et sa isegi ei märka, et neid kannad.
Sobivad suurepäraselt kuulmekäiku nii täiskasvanul kui lastel.
BioTap kõrvakaitsed pakuvad kaitset vee, tuule, liiva või tolmu eest. Nad sobivad inimestele, kes kannatavad insomnia all, üliõpilastele, kes vajavad vaikust, et kontsentreeruda õppimisel või ujujatele, kes tahavad hoiduda vee sattumisest kuulmekanalisse.
Kasutusjuhed: Enne kasutamist pese alati hoolikalt oma käed. Kasuta alati ühte terviktükki, ära kunagi mudi kokku erinevaid tükke. Kujunda koonusekujuline tükk, mis sobitub korrektselt kõrva. Sisesta kõrvakaitse kõrva ja suru õrnalt kuni kuulmeava on korralikult sulgunud.
Kõrvakaitset võib kasutada korduvalt kuni ta on puhas ja heas korras. Pärast kasutamist pese neid neutraalse pesemisvahendi ja leige veega ja lase toatemperatuuril kuivada. Säilita plastikkonteineris, et hoida neid värske ja kuivana. Asenda kõrvakaitse uuega, kui ta on kahjustunud või määrdunud isegi kui teda on puhastatud.
Hoiatused:
Konsulteeri enne kasutamist arstiga kui kõrva kuulmekile on perforeerunud või põletikus.
Ära lükka kõrvakaitset liiga sügavale kuulmekäiku.
Säilita kõrvakaitseid konteineris, jahedas ja kuivas kohas.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Ära kunagi kasuta kõrvakaitseid sukeldumisel. 
Pakis on 6 tk + plastkarbke.