Kummiprits Nr. 6/pehme Otsik/medrull

1.98

10 laos

Tootja:
As Forans Eesti
Bränd:
Kategooria:

EAN:
4742225002365
Tootekood:
16685
Pehme otsaga kummiprits.
Mahutavus 180 ml.
Kummiprits (kliistriballoon) on meditsiiniseade haigete sanitaar- ja hügieeniliseks hooldamiseks – kehast vedeliku imemiseks ja loputamiseks. 
Kasutamine: enne kasutamist desinfitseerida kummipritsi balloon. Desinfitseerimiseks keetke ballooni destilleeritud vees pool tundi (+/- 5 min). Keetmisel peab kummipritsi balloon olema veega täidetud määral, et ta jääks üleni vette, ega oleks kokkupuudet keeduanuma  põhja ja seintega. Või siis asetada balloon ja otsik 3% vesinikperoksiidi lahusesse 80-ks (+/- 5) minutiks ning seejärel  loputada voolava vee all. Kummiprits ei tohi ravimi lahusega olla kontaktis rohkem kui 30 minutit. Peale kasutamist tuleb kummiprits loputada ravimite lahuste eemaldamiseks kuuma veega ja kuivatada.
Hoida kummipritsi ruumis, mille temperatuur on +5oC kuni +25oC ning mitte hoida soojaallikate läheduses alla 1 m. Peale transporti miinus kraadide juures tuleb hoida kummipritsi toatemperatuuril minimaalselt 24 tundi. Kummiprits ei tohi olla otseses kontaktis päikesekiirte, õli, bensiini, happe, leeliste ja teiste ainetega, mis võivad rikkuda toote.
Tootja: AS Forans Eesti