Kidsclin Spray 30ml

16.50

4 laos

Tootja:
Taani
Bränd:
-

EAN:
7350068600531
Tootekood:
22639

KidsClin-i beebikõõma ravikomplekt.
Kõik vajalik beebikõõma tõhusaks eemaldamiseks. Sisaldab seerumit, pihustuspudelit, harja ning kammi.

Sügavatoimeline seerum:
Aitab tihkel ja kuival rasusel koorikul hõlpsasti naha küljest lahti tulla.
Vähendab naha niiskuskadu ja loob kaitsva nahabarjääri.
Hari ja kamm: 
Eemaldavad õrnalt beebikõõmast põhjustatud koorikud.

Kasutamisjuhised:
1.Eemaldage KidsClin®-i pihustuspudeli kaitsekork. 
2.Pihustage kaks annust peopessa ning kandke/masseerige seerum seborroilisest dermatiidist haaratud piirkonnale. 
3.Kui tegemist on suurema piirkonnaga (näiteks peanahaga), korrake eelmist sammu. Oluline on kanda nahale piisavas koguses KidsClin®-i.

Kasutage seerumit igal hommikul ja pärastlõunal, kuni seborroiline dermatiit on taandunud. Selleks kulub tavaliselt 1–4 nädalat.

Kui seborroilist dermatiiti esineb lapsel silmade piirkonnas, võib KidsClin®-i esmalt pihustada vatipadjale, et vältida toote sattumist lapse silma. Peopessa järelejäänud seerumit võib masseerida lapse teistele nahapiirkondadele, kuna KidsClin® takistab naha niiskuskadu. 

Nahakettude eemaldamine:
Kasutage steriilselt pakendatud harja švammiga poolt, et väga ettevaatlikult masseerida peanahka. Seejärel eemaldage ketud harja teise poolega. Kammi kasutatakse kettude ettevaatlikuks eemaldamiseks lapse juustest. Pidage meeles, et lapse peanahk on väga õrn. 

Beebikõõma ennetamine:
Ka pärast edukat ravikuuri võib beebikõõm uuesti tekkida. Kuni 7-kuulistel lastel on see normaalne. Pärast beebikõõma eemaldamist ja ravi võib KidsClin®-i kasutada 3 kuni 4 korda nädalas, et vältida seborroidse dermatiidi taasteket.

Koostis: Hariliku kurgirohu (Borago Officinalis) seemneõli, skvalaan, tokoferüülatsetaat, hariliku päevalille (Helianthus Annuus) seemneõli, hariliku rosmariini (Rosmarinus Officinalis) leheekstrakt.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Enne toote kasutamist lugege hoolikalt infolehte. Ainult välispidiseks kasutamiseks. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kasutage toodet ettevaatusega ja ainult vastavalt kasutusjuhendile. Ärge kasutage KidsClin®-i samaaegselt teiste toodetega, nagu näiteks oliiviõliga. Kui lapsel esineb lisaks Malassezia infektsioon, võib oliiviõli põhjustada beebikõõma ägenemist.

Komplekti sisu: 
30 ml seerumit sisaldav pihustuspudel, ühekordselt kasutatav hari, korduvkasutatav kamm, infoleht.

Tootja: Unigroup ApS, Diplomvej 373, DK-2800 Lyngby, Taani