Linola Dusch & Wasch Pesugeel 300ml

15.59

Laost otsas

Tootja:
Dr.august Wolff
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4048882252540
Tootekood:
4130
Linoolhapet sisaldav õrn pesuvahend.

Avaldab tugevalt niisutavat toimet.
Sobib kuiva ja neurodermiitsusele kalduva naha pesemiseks
– tänu mikroemulsiooni struktuurile nahk muutub pehmeks ja siledaks;
– sobib lastele, ei tekita pisaraid;
– linoolhape soodustab naha normaalse happelisuse säilitamist;
– lähedane loomulikule pH-tasemele 5,5;
– säilitab naha niiskust 24 tunni jooksul ja kaitseb nahka kuivamise eest.

Linola Dusch und Wasch on mõeldud erilist hoolt vajavale kuivale või neurodermatiidile kalduvale nahale.
Selline nahk reageerib liiga intensiivsele või sagedasele puhastamisele tugeva ärritusega.
Lisaks kaldub taoline nahk kinni püüdma nahka koormavaid bakterialgeid. See võib aga viia naha olukorra halvenemiseni koos tugeva sügelusärritusega ja nahapunetusega, millest omakorda võivad areneda põletikud.
Just neid asjaolusid peeti toote Linola Dusch und Wasch väljaarendamisel eriliselt silmas.
– Läbipaistev geel puhastab keha, nägu ja käsi tänu tasakaalustatud ja õrnadele pesuainetele eriti õrnalt ja nahka säästvalt.
– Innovaatiline mikroemulsioonsüsteem varustab nahka väärtuslikku linoolhapet sisaldavate taimsete õlidega. Nii säästetakse ja toetatakse naha kaitsebarjääri, mis ei lase kahjulikel ainetel ega bakteritel nahka tungida, samuti kaitseb nahka kuivamise eest. Pehmele nahale omane vee tasakaal säilib ja/või saab lisa.
– Tänu sellele, et geelil on nahale omane pH tase (5,5) ja tema koostisosad on spetsiaalselt välja valitud, on tootel õrn antibakteriaalne toime. See vähendab nahka koormavate bakterialgete hulka ning tasakaalustab tervele nahale omast nahafloorat.
– Kuna Linola Dusch und Wasch on nahasõbralik, on ta loomulikult sobiv ka tundlikule näonahale, liiatigi ei põhjusta ta silma sattudes kipitust.

Nahakaitse – olulisem kui eales varem.

Terve nahk pakub tugevat kaitset kahjulike ainete ja bakterite vastu, kuna tal on loomulik barjäär. See koosneb õhukesest nahka katvast rasvakihist ja linoolhappe poolest rikastest lipiidide struktuuridest, mis asuvad sarvrakkude vahel ja ühendavad neid paindlikult üksteisega. Nii võib moodustuda struktuur, mida võib võrrelda telliskivimüüriga, mis ei anna bakteritele ja kahjulikele ainetele võimalust meie nahka tungida.
Kui lipiidide struktuurid aga kaovad, nt. sagedase pesemise, duši all käimise või ujumise tõttu, või ei moodustu piisavalt, nt. seoses naha vananemisega või neurodermatiidile kalduva naha korral, eemalduvad sarvrakud üksteisest ja nahabarjäär muutub “auklikuks”.
Olgu põhjus kas sisemine või väline, tagajärg on ikka üks – kuiv, kare ja rabe nahk, mis kipub kergesti põletikuliseks, sügelevaks ja ekseemile kalduvaks muutuma.
Kahjustatud nahabarjääri taastamiseks, aga ka rasva- ja niiskusvaesuse eest kaitsmiseks, vajab selline nahk hädasti korrapärast hoolitsemist.
Seepärast sisaldab Linola Dusch und Wasch ka kõrge linoolhappe sisaldusega taimseid õlisid. See spetsiaalne rasvhape on terve sarvkesta tagamiseks väga vajalik. Kuna aga meie keha ise linoolhapet ei suuda toota, vajab ta naha tervena püsimiseks seda väljastpoolt.
Linola – arvestades kuiva naha vajadusi.
Kuna kuivusele või neurodermatiidile kalduv nahk esineb erinevatel kehaosadel, peavad naha puhastamine ja hooldamine (nt tootega Linola Dusch und Wasch) olema vajalike toodetega kooskõlas (nagu nt. Linola F ja Linola Shower and Bath Oil).
Linola F – rikkaliku koostisega. Seepärast võib seda kasutada ka väga kuiva ja sügeleva naha hoolduseks, nt. neurodermiitnaha korral.
Linola Shower and Bath Oil – sobilik kõigile kuiva naha tüüpidele, samuti neurodermatiidi ja soomussammaspoole korral. Leevendab ja kaitseb nahka nii vannis kui duši all.
Linola Lotion – hästi pealekantav ja kiiresti imenduv intensiiv- ja põhihooldus igat tüüpi kuivale nahale kehal, näol ja kätel.
Linola Shampoo – tänu pesuainete erilisele koostisele (glükoosalusel) saavad peanahk ja juuksed eriti õrnalt ja hooldavalt puhtaks.

Koostis: Aqua, Mipa-Laureth Sulfate, PEG-18 Castor Oil Dioleate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Canola Oil, Sodium Cocoamphoacetate, Triticum Vulgare Germ Oil, Parfum, PEG-55 Propylene Glycol Oleate, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Glycerin, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate.
Ei sisalda: Cocamidopropylbetain, mineraalõlisid, parabeene.
Tootja: Dr.August Wolff GmbH & Co. KG Arzneimittel Sudbrackstrasse 56, 33611 Bielefeld, Saksamaa.