Now Shea Butter 7oz/198g

11.51

16 laos

Tootja:
Now Foods
Bränd:
Kategooria:

EAN:
733739077585
Tootekood:
23808

NOW solutions Sheavõi 198g (7 oz)
Butyrospermum Parkii
Toote kood 7758

Kuivale ja karedale nahale, mis vajab niisutamist, eriti küünarnukid, põlved ja kannad.
Sheavõi on rikkaliku ja luksusliku tekstuuriga, mis imendub hästi ja niisutab ning parandab igat tüüpi naha väljanägemist.
Sheavõid saadakse Lääne- ja Kesk-Aafrika sheapuude pähklitest. Ta on suurepärane pehmendaja ja sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sheavõid sobib kasutada ka peanaha niisutajana.

Soovitatav kasutamine: Kanna nahale vastavalt vajadusele. Erilist tähelepanu pöörata kuivadele või karedatele piirkondadele.

Koostis: Butyrospermum Parkii (Shea) Butter (pähklist)

Toode on loomulikult tahke ja tema värvus ja tekstuur sõltub temperatuurist. Toode sulab kui temperatuur on kõrgem kehatemperatuurist ja muutub taas tahkeks jahutades. See on loomulik ja mõjutab ainult väljanägemist, kuid ei kahjusta kvaliteeti. Soojendamine ja jahutamine võib tekitada rasvakristalle, mis mõjutab toote värvust ja tekstuuri, et see paistab teraline või ebaühtlane. Kui sheavõi on tahke, võib seda pehmendada asetades ta kuuma veega anumasse 30 minutiks või hetkeks mikrolaineahju. Ettevaatust! Mitte asetada toodet koos purgiga mikrolaineahju, vaid võtta sealt vajalik kogus ja kasutada mikrolaineahju sobivat anumat. Enne kasutamist lasta tootel jahtuda.

Kvaliteet testitud ja pakendatud: NOW Foods, Bloomingdale, IL 60108, USA
Maaletooja: Pharmac MS OÜ, Riia mnt 17, Pärnu 80019, 4471672