Dermalex Repair Psoriaasi Kreem 60g

16.23

8 laos

Tootja:
Omega Pharma A.s.
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5391520940736
Tootekood:
22449

Dermalex Psoriasis kreem
Steroidide- ja tõrvavaba.

Psoriaasivastane ravikreem. Vähendab ketendamist ja sügelust ning leevendab põletikku. Normaliseerib naharakkude tootmist. Kiirendab naha kaitsekihi regeneratsiooni. Imendub kergesti, ei ole rasvane.

Dermalex Psoriasise mõju: normaliseerib naharakkude tootmist ja nende valmimise kestust, leevendades nõnda tüüpilisi sümptomeid.
Stimuleerib naha enda taastavaid mehhanisme, kiirendades nõnda naha kaitsekihi regeneratsiooni.

Loob kaitse ja ei lase niiskusel nahast väljuda, tugevdades niimoodi naha kaitsekihti.
Dermalex Psoriasis on dermatoloogiline toode, mis on ette nähtud psoriaasikahjustusega naha sümptomite (näiteks ketenduse, sügeluse, punaste laikude, pahkunud naha ja nahapaksendite) raviks.

Kasutamine: Peske psoriaasikahjustusega nahk leige veega puhtaks. Kandke õhuke kiht Dermalex Psoriasise kreemi 2–3 korda ööpäevas niiskele nahale.
Võib kasutada nii sageli, kui vaja. Sobib pikaajaliseks kasutuseks. Sobib kasutamiseks alates 14. eluaastast.

Hoiatused: Ainult välispidiseks kasutuseks. Ette nähtud ühele patsiendile.
Ärge kasutage lahtistel haavadel. Ärge kasutage intiimpiirkonnas. Vältige silma sattumist. Pärast avamist kasutage ära 6 kuu jooksul.

Enne kasutamist lugeda infolehte ja kasutada toodet juhiste järgi. Kui sümptomid ei möödu, pöörduge tervishoiuspetsialisti poole.

Koostis: Destilleeritud vesi, psoriaasi raviks optimeeritud leelismuldmetallide kompleks, modifitseeritud alumosilikaadid, vaseliin, tsetearüülalkohol, vedel parafiin, polüsorbaat 60, etüülalkohol, metüül-4-hüdroksübensoaat.

Säilitamine:
Säilitage toatemperatuuril (alla 25C). Hüpoallergeensuse tagamiseks sisaldab psoriaasi ravikreem Dermalex väikseimas võimalikus koguses säilitusaineid ja stabilisaatoreid.
Ärge jätke toodet küttekeha lähedusse, väga külmadesse tingimustesse ega otsese päikesevalguse kätte.
Kasutage enne pakendil ja tuubil näidatud kehtivusaja lõppu.

Pakend: 60g kreem

Tootja: Omega Pharma International NV, Belgia