Ciccarelli Jaladeodorant Spray Ingver 150ml

8.51

8 laos

Tootja:
Dott.ciccarelli
Bränd:

EAN:
8002140116414
Tootekood:
22763

Värskendava toimega deodorant spray jalgadele ja jalanõudele.
Tänu tüümiani ekstrakti ja ingveri lõhnale ennetab toode jalgade ja jalanõude ebameeldiva lõhna tekkimist ning hoiab jalad värske ja deodoriseerituna terve päeva vältel.
Dermatoloogiliselt testitud. Parabeenivaba.

Kasutamine:
Pihusta spreid otse jalgadele ja jalanõude sisse 20 cm kauguselt.

Koostis:
ALCOHOL DENAT, BUTANE, PROPANE, ISOBUTANE, AQUA, PPG-12-BUTETH-16, PROPYLENE GLYCOL, MENTHOL, LACTIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, TRIETHYL CITRATE, UNDECYLENIC ACID, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, SODIUM USNATE, THYMUS VULGARIS FLOWER/LEAF EXTRACT, LIMONENE, CINNAMAL, GERANIOL

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
Aerosool on kergestisüttiv. Balloon on rõhu all: kuumutamisel võib plahvatada, mitte katki torgata ega põletada, isegi siis, kui see on tühi. Hoida eemale süttimisallikatest/sädemetest/lahtisest tulest/kuumadest pindadest. Mitte suitsetada. Mitte pihustada tulle ega kuumale pinnale. Kaitsta päikesevalguse eest. Mitte kasutada temperatuuril üle 50ºC/122ºF. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada alla 3-aastastel lastel. Veenduda, et sprei on suunatud ettenähtud kohta ning mitte pihustada hooletult õhku, et vältida võimalikku tuleohtu. Mitte pihustada silma ega limaskestadele. Mitte kasutada limaskestadel ega ärritunud, punetaval ja kahjustunud nahal. Allergiliste reaktsioonide ilmnemisel lõpetada kasutamine. Välispidiseks kasutamiseks.

Netokogus: 150 ml

Tootja: Farmaceutici Dott. Ciccarelli, Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.