Intiimpesuvaht Clogin 150ml

17.05

8 laos

Tootja:
Sakura Italia Srl
Bränd:
-

EAN:
8055348700107
Tootekood:
24219

Intiimpesuvaht Clogin 150ml
Meditsiiniseade

Välissuguelundite ja perianaalpiirkonna igapäevaseks hügieeniks
Sobib raseduse ja menstruatsiooni ajal
Peale sünnitust ja günekoloogilisi operatsioone
Vaginaalsete infektsioonide ajal

Intiimpesuvaht sisaldab pehmendavate ja rahustavate omadustega kummeli- ja saialilleektrakte ning piimhapet, mis aitab taastada ja säilitada tupe pH-d vähendades nii korduvate infektsioonide riski.
Lisaks annab hüaluroonhape välissuguelundite ja perianaalpiirkonna limaskestadele niisutavat, katvat ja kaitsvat toimet.

Koostis: Aqua, Butane, Decyl glucoside, Sodium lauroyl glutamate, Propane, Isobutane, Glycerin, Calendula o cinalis extract, Chamomilla recutita ower extract, Cocamidopropyl betaine, Polysorbate 20, Phenoxye– thanol, Parfum, Lactic acid, Chlorhexidine digluconate, Cyclopentasiloxane, Undecylenic acid, Menthol, Polyquaternium-55.

Kasutamine: loksutage enne kasutamist korralikult. Hoidke pudelit püstiasendis, vajutage toodet käele ja puhastage piirkond. Oodake mõni sekund ja loputage rohke veega.

Hoiatused: Pikaajalisel kasutamisel võib tekkida ülitundlikkus või paikne ärritus. Kui see juhtub, tuleb toote kasutamine lõpetada ja pidada nõu oma arstiga. Vältige silma sattumist. Ärge kasutage toodet kui pakend on avatud või rikutud. Ärge kasutage peale parim enne lõppu.
Mahuti on rõhu all, kuumenemisel võib plahvatada. Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest. leekidest ja muust süttivast materjalist. Mitte pihustada leekidesse või muusse süüteallikasse. Mitte purustada ega põletada isegi pärast kasutamist. Hoida päikesevalguse eest. Mitte hoida temperatuuril üle +50 oC
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada muul eesmärgil kui ettenähtud kasutamine. Hoida pakend tihedalt suletuna kuivas kohas, kaitstult valguse ja päikesevalguse eest temperatuuril kuni +30 oC.

Tootja: Sakura Italia Srl, Itaalia