Dermoxen Intiimdeodorant Soft Cool 100ml

11.19

10 laos

Tootja:
Ekuberg Pharma Srl
Bränd:
-

EAN:
8051770528050
Tootekood:
24438

Dermoxen Soft Cool intiimdeodorant 100ml

Dermoxen Soft Cool intiimdeodorant omab mõnusat värskendavat toimet, takistamata normaalset higistamist ning säilitades intiimpiirkonna füsioloogilise pH. Mõeldud kasutamiseks menstruatsiooni ajal, kuumadel suvepäevadel, aktiivsel sportimisel ning uriinilekete korral. Ehk ajal, kui te olete kodust eemal ja pesemisvõimalust ei ole igal ajahetkel võtta. Toodet piserdatakse intiimpiirkonnale kui ka piserdatakse nii püskikutele ning pesukaitsmetele halva lõhna neutraliseerimiseks. Toode takistab nende bakterite vohamist, mis tekitavad ebameeldivat lõhna.

Millal intiimdeodoranti kasutada:
Menstruatsioontsi ajal.
Kui on tunda halbu lõhnu (nt iseloomulik tupeinfektsiooni korral)
Palavatel suveilmade ajal (higistamine, haudumine)
Uriinipidamatuse korral, neutraliseerib lõhna väiksemate “õnnetuste” korral.
Enne intensiivset sporditegevust ja kohtades, kus on suurem higistamise võimalus.

Dermoxen Soft Cool intiimdeodorant omab mõnusat värskendavat toimet. Toode sisaldab olulist koostisosa nagu – trietüültsitraat – mis takistab vohamast sellistel bakteritel, mis tekitavad halba lõhna.

Dermatoloogiliselt testitud,
Hüpoallergeenne.
Parabeenide, tiasolinooni ja silikoonivaba.

Koostisosad: Aqua, PPG-26-Buteth-26, Benzyl Alcohol, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Cetearyl Isonopanoate, Gluconolactone, Laureth-7 Citrate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Dehydroacetic Acid, Triethyl Citrate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Sodium Hydroxide, Ceteareth-12, Cetyl Palmitate, Parfum.

Kasutamine: kandke toodet intiimpiirkonnale ja otse aluspükste voodrile või pesukaitsmele, et püsivalt tunda värskust ja mugavust. DermoXENi intiimdeodoranti saate hõlpsalt kotti pista, kui te pole kodus ja te ei saa oma intiimpiirkonda pesta.

Tootja: Ekuberg pharma, Itaalia