Kiirtest Crp-screen Test N1

13.15

10 laos

Tootja:
Veda.lab
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3700083434118
Tootekood:
24423

CRP-Screen kiirtest N1
Vedalab põletiku tuvastamise kiirtest enesetestimiseks
C-reaktiivne valk (CRP) on mittespetsiifiline marker, mida toodetakse peamiselt maksas ja kasutatakse bakteriaalsete nakkushaiguste ja põletikuliste haiguste diagnoosimiseks.
CRP on väga tundlik ja kiire indikaator, mis võib seetõttu olla abiks antibiootikumide ravi määramisel. Sõltuvalt CRP kontsentrat- sioonist ilmuvad testiseadme aknasse erinevad jooned, mis võimaldavad testi tulemuste poolkvantitatiivset tõlgendamist.Tervetel patsientidel on CRP kontsentratsioon alla 8 mg/l, samas kui raskete infektsioonide või põletikulise protsessi korral võib kontsentratsioonitase ületada 100 mg/l. Vahepealsed tasemed 8 ja 100 mg/l juures on seotud rohkem või vähem kergelt viiruslike või bakteriaalsete infektsioonidega, mida saab arsti poolt määratud sobiva ravi abil kergesti ravida.

Kasutamine
Test on väga lihtne ja vastuse saad 10 minuti pärast. Loe kasutusjuhend enne testi tegemist hoolikalt läbi. Testikarbis oleva lantsetiga teed valutu torke nimetis- või keskmise sõrme küljele. Seejärel võtad pipetiga mõned tilgad verd, mille tilgutad testialuse vastavasse avasse. Peale seda lisad alusele 4 tilka spetsiaalset lahust ja 10 minuti pärast on vastus käes.

Tootja: VEDALAB