-50%

Kiirtest Sars-cov-2 And Influenza A+b Antigen Ninatest N1

3.56

465 laos

Tootja:
Hangzhou Alltest Biotech Co.ltd
Bränd:
-

EAN:
6936983106887
Tootekood:
23818

Kiirtest SARS-CoV-2 nukleokapsiidi valgu, A-gripi ja B-gripi viiruse nukleoproteiinide vastu tekkinud antigeenide kvalitatiivseks tuvastamiseks ninakaape proovis.

Proovi ettevalmistamine

1. Asetage tampoon ekstraheerimiskatsutisse, veenduge, et see puudutaks põhja, ning keerutage tampooni, et korralikult läbi segada. Vajutage tampoonipea vastu katsutit ja keerutage tampooni 10–15 sekundi jooksul.
2. Eemaldage tampoon, surudes samal ajal tampoonipead vastu ekstraheerimiskatsuti sisemust.

Testimine

1. Eemaldage testikassett suletud fooliumkotist ja kasutage seda ühe tunni jooksul. Parimad tulemused on tagatud siis, kui test sooritatakse kohe pärast fooliumkoti avamist. Asetage testikassett tasasele ja ühtlasele pinnale.
2. Pöörake proovi ekstraheerimiskatsuti ümber ning lisage 3 tilka ekstraheeritud proovi testikasseti igasse proovisüvendisse (S) ja käivitage taimer. Proovikassetti ei tohi testi ajal liigutada.
3. Vaadake tulemust 10 minuti pärast. Ärge vaadake tulemust pärast 20 minuti möödumist.

Kuidas testitulemust lugeda?

POSITIIVNE SARS-CoV-2:* COVID-19 aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub testipiirkonnas (T).
POSITIIVNE A-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub A-gripi piirkonnas (A).
POSITIIVNE B-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kaks värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ja teine värviline joon asub B-gripi piirkonnas (B).
POSITIIVNE A-gripp ja B-gripp:* FLU A+B aknas ilmuvad kolm värvilist joont. Üks värviline joon asub kontrollpiirkonnas (C) ning kaks värvilist joont asuvad A-gripi piirkonnas (A) ja B-gripi piirkonnas (B). *

MÄRKUS. Testipiirkonna (T/B/A) värvi intensiivsus varieerub sõltuvalt proovis olevast SARS-CoV-2 ja/või A-/B-gripi antigeenide kogusest. Seetõttu tähendab igasugune värv testipiirkonnas (T/B/A) positiivset tulemust. Positiivne tulemus tähendab, et suure tõenäosusega on teil COVID-19 ja/või A-gripp/B-gripp, kuid positiivsed proovid tuleb selleks üle kontrollida. Jääge kohe eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele kohe ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse üle PCR-il põhineva kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

NEGATIIVNE: kontrollalale (C) ilmub ühevärviline joon. Testipiirkonnale (T/B/A) ei ilmu värvilist joont. Tõenäoliselt pole teil COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirust. Siiski on võimalik, et käesolev test annab mõnel COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirusega inimesel negatiivse tulemuse, mis on vale (valenegatiivne). See tähendab, et kuigi test on negatiivne, võib teil ikkagi olla COVID-19 ja/või A-gripi/B-gripi viirus.
Lisaks võite end uue testikomplektiga uuesti testida. Kahtluse korral korrake testi 1–2 päeva pärast uuesti, kuna koroonaviirust/gripiviirust pole võimalik kõikide nakkusfaaside puhul täpselt tuvastada.
Isegi negatiivse testitulemuse korral peab järgima distantsi- ja hügieenireegleid. Rände/reisimise, ürituste külastamise jne reeglite järgimine peab vastama kohalikele COVIDi/gripi juhistele/nõuetele.

KEHTETU TULEMUS kontrolljoon ei ilmu. Kontrolljoone ilmumise ebaõnnestumise kõige tõenäolisemaks põhjuseks on proovi ebapiisav kogus või vale protseduur. Kontrollige protseduuri ja korrake seda uue testiga või võtke ühendust COVID-19 ja/või gripi testimiskeskusega.

ETTEVAATUSABINÕUD Palun lugege enne testi tegemist läbi kogu pakendis olev teave.

Mida pean tegema, kui testi tulemus onpositiivne?

Positiivne tulemus tähendab SARS-CoV-2/ A-gripi/B-gripi viiruse antigeenide olemasolu. Positiivsed tulemused tähendavad, et teil on suure tõenäosusega COVID-19 ja/või gripp. Jääge kohe eneseisolatsiooni vastavalt kohalikele juhistele ja võtke vastavalt kohalike ametiasutuste eeskirjadele viivitamata ühendust oma perearsti/arstiga või kohaliku tervishoiuasutusega. Teie testitulemusi kontrollitakse üle PCR-il põhineva kinnitustesti abil ning seejärel selgitatakse teile edasisi samme.

Mõõtetäpsus 98,92%

Tootja: Hangzhou AllTest Biotech Co.,Ltd.