Lv Shampoon Norm Juustele 250ml

4.03

18 laos

Tootja:
Berner Oy
Bränd:

EAN:
6414504296137
Tootekood:
19864

LV šampoon on
– soblik kõikidele juuksetüüpidele, õrna ja tundliku peanaha puhul eriti sobilik
– sobiv õrn pesuvahend juuste igapäevaseks pesuks.

Šampoon ei sisalda silikooni, lõhna- ja värvaineid ega parabeene.
pH on 5,5.

LV  pakub meie Põhjamaises kliimas elavatele inimestele – nii naistele / meestele kui ka lastele /beebidele ning kõikidele nahatüüpidele sobivad nahahooldustooted ja juustele mõeldud tooted, mis vähendavad elektrilisust  ja kuivust.
Uurimused näitavad, et pooled soome naistest ja 20-40% meestest hindavad oma naha seisukorda tundlikuks.  Aastaaegade vaheldudes nii mõnigi  avastab, et nahk on muutunud õrnaks, tundlikuks ja ärritunuks, sügelevaks ja punetavaks.  Temperatuuride järsud muutumised koos naha tundlikkuse tõusuga  paneb naha kaitsebarjääri  proovile.

LV ehk Lumi Valko kvaliteetsed puhastusvahendid on välja töötatud juba 50 aastat tagasi looduslikult kaunis ja puutumatus Soome keskosas (Heinävedellä), tootearendus asub aga pealinnas Helsingis. Keskkonna- ja loodussõbralik LV valib oma tooraineid nii, et need koormaks keskkonda võimalikult vähe.
TOODETELE ON ANTUD PÕHJAMAADE ÖKOMÄRGISTUS.
Kõik loodussõbralikud LV tooted omavad ISO14001 sertifikaati ning on lõhna- ja värvainetevabad.
Kõik tooted on välja töötatud koos ja heaks kiidetud  Allergia- ja Astmaliidu poolt.

 Juuksehooldusvahendid sobivad suurepäraselt tundlikule peanahale ja kõikidele juuksetüüpidele. Silikoonivabad šampoonid ja palsamid aitavad juukseid pesta õrnalt, niisutades neid ja jättes need pehmeks ning hästi kammitavaks.

Tootja: Berner OY