Skin-cap Shampoon 150ml

20.39

8 laos

Tootja:
Cheminova Internacional S.a.
Bränd:
-

EAN:
8437023560068
Tootekood:
19931

Skin-Cap on välja töötatud Hispaania farmatseutilise tööstuse liider Cheminova International S.A laboratooriumites.

Skin-Cap on uus ja efektiivne vahend paljude erinevate nahaprobleemide puhul:
ärrituste, punetuste, põletike, kuivuse, sügelemise ja ketendamise korral.
Koostis: 1 % tsink-püritionaat, abiained täismahu saavutamiseks.
Toimemehhanism: Preparaadi Skin-Cap mõju lai spekter ja kõrge efektiivsus tagatakse aktiviseeritud tsinkpüritionaadi spetsiifilise toimemehhanismiga rakulisel tasandil. Selle aktiivsus on suunatud mikroorganismidele, mis tekitavad rea nahaprobleeme. See mõju on suunatud naha pealispinnal ja sisemuses olevate mikroorganismide vastu. Samas ei mõju soovitatud kontsentratsioonides preparaat halvavalt naha normaalselt funktsioneerivatele rakkudele. 
Kasutamine: Juustega kaetud peanaha kihelus, ketendus, kipitustunne, punetus ja kõõm. Šampoon suurendab naha vee sisaldust, vähendab selle rasvasust, mõjub puhastavalt ja ketendusest vabastavalt, normaliseerib juuste folliikulite funktsioone.
Kasutamine ja doosid: Enne kasutamist raputada pudelit mitu korda tugeasti. Teha juuksed märjaks. Kanda väike kogus šampooni juustele ja masseerida peanahka. Loputada ning kanda uus kogus šampooni juustele. Lasta mõjuda 5 minutit. Hoolikalt loputada suure hulga veega. Esimese kahe nädala jooksul mitte kasutada rohkem kui 2-3 korda nädalas. Vajadusel kasutamiskuuri korrata. Šampooni pehmendav mõju võimaldab sageli pead pesta tundliku või ärrituva naha puhul. Šampoon ei mõju kahjulikult ka väga tundlike juuste värvile ega seisundile.
Kõrvaltoimed: Šampoon on kergesti talutav. Harvadel juhtudel on täheldatud allergilist reaktsiooni, mille korral on otstarbekas lõpetada preparaadi kasutamine.
Ettevaatusabinõud: Preparaadi silma sattumisel loputada silmad suure hulga külma veega. 
Preparaadi sattumisel seedetrakti teha maoloputus soolase lahtistiga.
Mittesobivus: ei ole leitud.
Tootja:Cheminova Internacional, S.A. Madrid