Equa Klaaspudel Cmyk Drop Magenta 570ml

20.31

7 laos

Tootja:
Zkotz D.o.o.
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
3830054680111
Tootekood:
19131
EQUA  CMYK DROP kollektsioon – igapäevased klaaspudelid, mis sobilikud kõigile. Need uue generatsiooni moodsad ja keskkonnasõbralikud klaaspudelid on loodud tervise ja keskkonna peale mõeldes. DROP pudelid on inspireeritud vee lihtsusest ja ilust. Pudelite elegantsed ja lihtsad jooned meenutavad lainetust, mis tekib kui tilk kukub vette.
CMYK kollektsiooni puhul mindi tagasi algusesse, kõige lihtsama materjali ehk klaasi juurde. Valitud on puhas ja kemikaalivaba boorsilikaatklaas, mis on 100% ümbertöödeldav ja vastupidav äärmiselt kõrgetele ja madalatele temperatuuridele. Boorsilikaatklaasi teeb eriliseks materjali tihedus, mis annab pudelile suurema tugevuse kui tavaklaasi puhul.
Klaas esindab täiesti uut kogemust vee joomisel, sest juues ei mõjuta klaaspudel sinu joogi maitset.
Tänu boorsilikaatklaasi kergusele on EQUA CMYK kollektsiooni pudeleid võimalik kaasa võtta, kuhu iganes lähed. Pudelitel on roostevabast terasest korgid, et pakkuda veelgi paremat kaitset lekkimise vastu. Sel moel on pudelid ideaalsed kaaslased sinu käekotis. Pudelitel olevad silikoonpaelad moodustavad moodsa kombinatsiooni läbipaistvast klaasist ja metallist.
CMYK kollektsioon sai nime põhivärvide paleti järgi- Cyan, Magenta, Yellow ja Key.
CMYK värvide tähendused ühtivad EQUA põhimõtetega:
– Cyan on tuntud kui vee värv, mis on vajalikem jook, mida juua pudelist;
– Magenta esindab harmooniat ja tasakaalu, mille poole püüdleb EQUA vähendades prügi teket;
– Yellow on päikese värv ja mis ühendab rõõmu ja energia;
– Key on tugev, minimalistlik ja elegantne must värv, mis sobib kõikjale iga päev.
CMYK kollektsiooni DROP pudelite mahutavus on 570ml.
Pudel on loodud igapäevastest  liigutustest inspireeritult võimalikult loomulikuks käeshoidmiseks. Kõrgekvaliteetsed DROP pudelid on loodud esindama parimat viisi, kuidas püsida terve ja hoolitseda ümbritseva keskkonna eest.
EQUA annetab 10% neto-sissetulekust keskkonnaalastele organisatsioonidele.
EQUA – sinu tervise ja looduse heaks!