Canpol Rinnanibukaitsed Easy Start M/l 2tk

5.73

6 laos

Tootja:
Canpol Biedrzyccy

EAN:
5903407186030
Tootekood:
18254

Canpol babies EasyStart Silicone Nipple Protectors M/L 2tk
Kood: 18/603

Rinnanibukaitsed on valmistatud pehmest ja õrnast silikoonist, mis tagavad valutu toitmise. Nad kaitsevad valusat ja lõhenenud nibu ja soodustavad paranemist.
Ülemnine, veidi kitsenev serv lubab beebil olla kontaktis ema rinnaga, tunda ema rinna lõhna ja tunda tema soojust. Silikoonil ei ole lõhna ega maitset, seega ei riku ta rinnapiima maitset.
Spetsiaalne ümbris steriliseerimiseks aitab hoida kaitse puhta. See võimaldab kiire, 2-minutilise desinfitseerimise mikrolaineahjus.
Pakendis 2 kaitset.

BPA vaba
Bisphenol A vaba
Steriliseerimiskindel
Võib kasutada auru-sterilisaatoris

Hoia nibukaitsed puhtad. Enne esimest ja iga kasutuskorda pese neid sooja vee ja pehme pesuvahendiga ja kuivata korralikult.Desinfitseeri nibukaitseid keevas vees umbes 3 minutit. Ära pese nibukaitseid nõudepesumasinas. Ära kasuta puhastamiseks antibakteriaalseid vahendeid. Väldi karme, pindakratsivaid tooteid kasutamisel ja puhastamisel. Nibukaitseid võib desinfitseerida kaasasoleva karbiga vastavalt juhendile. Ära jäta nibukaitseid otsese päikesevalguse kätte või kuumakehade lähedusse. Aseta nibukaitse alati kuivale ja puhtale rinnale. Ära kasuta mingeid kreeme või vaseliini. Kontrolli toodet enne iga kasutuskorda. Viska toode ära esimeste kahjustusemärkide või nõrkuse ilmnemisel. Ära suurenda nibukaitse auke ega tekita neid juurde kuna see võib kahjustada toodet. Enne toote kasutamist on soovitatav pidada nõu ämmaemanda või lastearstiga.

Hoiatus! See toode ei ole mänguasi. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Puhtaid ja kuivi nibukaitseid hoiustatakse ümbriskarbis.
Hoia kasutusjuhend alles kuna see sisaldab tähtsat informatsiooni.

Valmistatud Euroopa Liidus