Emofix Salv 30g

9.84

1 laos

Tootja:
Dmg Italia S.r.l.
Bränd:
-

EAN:
8034125180707
Tootekood:
21891

Hemostaatiline verejooksu tõkestav salv, mis on ette nähtud naha ja limaskesta verejooksude peatamiseks ja ennetamiseks.

Kasutatakse näiteks nõrkade või isegi tugevate ninaverejooksude, traumade, kergete nahavigastuste jms korral.
Verejooksu piiramine: kandke vigastatud kohale piisavas koguses salvi.
Korduva ninaverejooksu ennetamine: kasutage salvi ninaverejooksu korral kaks korda päevas vähemalt kahe nädala jooksul või arsti ettekirjutuse kohaselt. Nina limaskestale salvi kandmisel on soovitav kasutada pakendis olevat aplikaatorit. Puhastage aplikaator hoolikalt pärast iga kasutamist. Sama aplikaatorit ei tohiks kasutada mitu isikut.
Hoiatus:
Ärge kasutage salvi kui olete ülitundlik selle mõne koostisosa suhtes.
Kõrvaltoimete tekkimisel lõpetage toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.
Esimestel päevadel võib esineda kõrvetustunnet, nina sügelemist ja nohu. Need nähud peaksid üldjuhul kaduma. Vastasel korral lõpetage toote kasutamine ja pöörduge arsti poole.
Ärge kasutage toodet, kui selle pakend ei ole terve.
Ärge kasutage toodet pärast pakendil märgitud aegumiskuupäeva. Aegumistähtaeg kehtib juhul, kui toodet on hoitud suletud pakendis nõuetekohastel tingimustel.
Hoidke Emofix-i lastele nähtamatus ja kättesaamatus kohas.
Pärast salvi kasutamist sulgege tuub hoolikalt.
Toodet on soovitav hoida toatemperatuuril, kuid kindlasti mitte üle 30oC. Kui salvi hoitakse valel temperatuuril, võib konsistents muutuda, kuid see ei kahjusta salvi kvaliteeti. Algse konsistentsi taastamiseks tuleb toodet hoida toatemperatuuril.
Koostis: erinevate küllastunud rasvhapete segu, pärmiproteiini ekstrakt, fosfatidüülkoliin, E-vitamiin atsetaat, mesilasvaha, sojaõli, stearüülalkohol, kaltsium-, kaalium- ja magneesiumkloriid, glütserool monostearaat, metüül- ja propüülparaoksübensoaat, BHT.
Pakend: 30 g tuub ja aplikaator.
Tootja: Via Laurentina, Itaalia