Dermatix Ultra Geel 6g

22.88

16 laos

Tootja:
Hanson Medical Inc
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4019338602073
Tootekood:
19116

Paikne silikoongeel värskeltparanenud haavade armistumise vältimiseks ja väljapaistvate armide vähendamiseks.

Mis on Dermatix Ultra geel?
Dermatix Ultra on paikne nähtamatu silikoongeel, mis operatsiooni, põletuse ja teiste vigastuste tagajärjel tekkinud haavade ravimisel aitab hoida naha loomulikku niiskuse tasakaalu. Dermatix Ultra on tõestanud, et tasandab, pehmendab ja niisutab armkude, vähendab valu, sügelust ja ebamugavustunnet haavas ja vähendab punetust.
Dermatix Ultra geel on kerge, mitteõlise koostisega, mida on lihtne manustada kõikidele nahapindadele, sealhulgas ka näole, liigestele ja painduvatele pindadele ning see kuivad kiiresti, moodustades nähtamatu kaitsekile ning jättes nahale puhta ning siidise tunde.
Dermatix Ultra, mis on valmistatud kasutades samasuguseid pika-ahelalisi polümeere kui paiksel silikoongeeli plaastril, on saadaval tuubis. Tsüklilisi ja polümeerseid siloksaane ning vitamiin C estreid sisaldav geel on saadaval 6g tuubis.
Milleks Dermatix Ultra geeli kasutatakse?
Dermatix Ultra geeli kasutatakse keloidsete ja hüpertroofiliste haavade raviks ja nende kujunemise ärahoidmiseks (nt üldiste kirurgiliste protseduuridega kaasnevad haavad, vigastushaavad ja põletused), kõige paremal juhul kohe pärast haava värskelt paranemist ja nahapinna tervenemist. Samuti võib geeli kasutada nahapinnast kõrgema punetava armkoe korral, mida ravitakse aktiivselt, tihti kuni 2 aastat pärast haava kokku kasvamist.
Kuidas Dermatix Ultra geeli kasutatakse?
Eemaldage tuubi kork ning lõigake tipp maha. Peske kahjustatud ala puhtaks ja tupsutage kuivaks, kuna Dermatix Ultra geeli tuleb manustada ainult puhtale nahale. Masseerige õrnalt väike kogus geeli haavale, pühkides ülemäärane osa lapiga ära, et vältida riiete määrdumist. Kui Dermatix Ultra on ära kuivanud, võib selle katta kosmeetilise sidemega. Kasutage geeli üks kord hommikul ja üks kord õhtul, minimaalselt 2-kuulise perioodi vältel, raskemate haavade puhul võib olla vajalik ka edasine ravi. Dermatix Ultra geeli võib kasutada ka lastel.
Milla  ei tohiks Dermatix Ultra geeli kasutada?
– Dermatix Ultra ei tohi manustada ravimata lahtisele haavale.
– Dermatix Ultra ei tohi lasta sattuda limaskestadele või manustada silmadele liiga lähedale.
– Dermatix Ultra ei tohi manustada teiste naharavimite peale ilma arsti soovituseta.
Kas Dermatix Ultra geelil on soovimatuid kõrvaltoimeid?
Harvadel juhtudel võib geel põhjustada punetust, valu või nahaärritust. Kui te olete nende või mõne muu kõrvaltoime pärast mures, rääkige oma arsti või apteekriga.
Kuidas Dermatix Ultra geeli säilitada?
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Hoida temperatuuril kuni 25oC ja eemal kuumuseallikatest.
Mitte kasutada pärast pakendil märgitud säilivusaja lõppu.
Tootja: Hanson Medical, Inc, Kingston, WA 98346, USA.