Cicasilver Salv 50ml

13.19

2 laos

Tootja:
Sakura Italia Srl
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8055348700473
Tootekood:
23600

Cicasilver salv on nii ägedate kui krooniliste haavade ja pindmiste nahakahjustuste raviks mõeldud meditsiiniseade.
Hüaluroonhape, E-vitamiin ja akaatsia kollageen oma niisutavate ja kilet moodustavate omadustega tekitavad veevaru süsteemi, mis suudab tagada haava mikrokeskkonna õige niisutamise, mis parandab nahapinna hüdratatsiooninäitajate taastumist ja säilitamist ning kudede tervenemise füsioloogiliste protsesside kulgu. Koostises olev hõbe toimib säilitusainena.

Cicasilveri salv soodustab kudede paranemist, moodustab mikroobse saaste suhtes barjääri, kaitseb haava kuivamise eest ja suurendab haavaserva elastsust. Salvi on kerge õhukese kihina laiali kanda. Sobib ka lastele. Jätkub kauaks.

Koostis: mikroniseeritud hõbe, hüaluroonhape, akaatsiaekstrakt, E-vitamiin, glütseriin, mandliõli, propüleenglükool, ksantaankummi, tsetearüülalkohol, detsüüloleaat, tsetearüülglükosiid, võiseemnikuõli, etüülheksüülglütseriin, kaaliumtsetüülfosfaat, piimhape, naatriumbensoaat, kaaliumsorbaat, vesi.

Kasutamine: Soovitatav kasutada salvi 2–3 korda päevas, puhastades kahjustatud paiga enne seda ära (eelistatult füsioloogilise soolalahusega), kuni kahjustus saab täielikult terveks.

Hoiatused: välispidiseks kasutuseks. Toote pikaajaline kasutamine võib põhjustada lokaalset ülitundlikkust või ärritust. Sellisel juhul lõpetage kasutamine. Ärge kasutage pindmiste vigastuste korral, mis hõlmavad ka dermat. Raseduse, imetamise ajal ning alla 3-aastastel lastel kasutada ainult tungiva vajaduse korral ja arsti järelevalve all.
Vältida kokkupuudet silmadega. Silma sattudes loputada hoolikalt. Mitte kasutada peale kasutusaja lõppu
Hoida kinniselt kuivas kohas kaitstuna päikese ja soojusallikate eest.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Pakend: 50ml tuub

Tootja: Sakura Italia Srl, Itaalia