• Loe lisa

  GLYCERINUM 25G TUULA FT

  Koostis: destilleeritud glütserooli - 1 kg, puhastatud vett kuni glütserooli tiheduseni 1,223 - 1,233. Kasutamine: välispidiselt.Nahka pehmendav vahend, klistiirideks 2-5 ml klistiirile, pehmendab ja libestab kõvastunud rooja masse.Mitte kasutada pikemaajaliselt.Mitte kasutada ülitundlikkuse, neerupuudulikkuse, päraku haavandite, lõhede ja veritsuse korral, valulike hemorroidide korral.Säilitada toatemperatuuril, hästisuletult.Hoida lastele kättesaamatus kohas.Netokogus 25 g pudelis.Tootja:  OOO "Tula Farm Tehas", Venemaa.

  Lisa korvi 0.83 €

 • Loe lisa

  GLYCERINUM 25G TVERI

  Lisa korvi 0.83 €

 • Loe lisa

  PAIRA RIITSINUSôLI 30ML

  Kasutamine: välispidine. Soodustab juuste ja küünte kasvu.Ingredients (INCI): Ricinus communis seed oil.30ml tumedas klaaspudelis.

  Lisa korvi 2.71 €

 • Loe lisa

  MEDISNORE NORSKAMISVASTANE AEROS 50ML

  Preparaat koduapteegi jaoks. Innovatsiooniline aerosool norskamise vastu (50 ml = 250 doosi). Sisaldab: õlisegu (mineraal-, piparmündi-, eukalüptiõli), glütseriin. Vaiksed ööd ilma norskamiseta. Unikaalne, kliiniliselt kontrollitud suuaerosool, mis likvideerib norskamise. 45% täiskasvanutest norskab aegajalt, aga 25% on norskamine pidevaks probleemiks. Norskamine tugevneb vanuse kasvades ja on otseselt seotud südamehaiguste riski, kaalutõusu ja hüpertooniatõvega. MediSnore™ kõrvaldab tõhusalt larüngiidi tagajärjed lauljatel, näitlejatel, õpetajatel. Norskamise põhjused Selleks, et õhk kopsudesse pääseks, peab see läbima hingamisteed. Need koosnevad pehmetest elastsetest kudedest, mida toetab lihaskiht. Ärkveloleku ajal on need lihased pinges ja hingamisteede läbilaskvus optimaalne. Une ajal hingamislihased lõdvestuvad nagu teisedki lihased ja hingamisteed ahenevad. Õhk, mis läbib ahenenud hingamisteid, hakkab vibreerima ja kostab hirmus hääl. Norskavad inimesed kannatavad järgmiste asjaolude tõttu: ·         neelukudede paksenemine, ·         väsimus (sügav uni taastab jõudu). MediSnore™ on aerosool, mis katab neelu limaskesta õhukese naturaalsete õlide kihiga, vähendades või likvideerides vibratsiooni, mis tekitab norskamist. MediSnore™ on kliiniliselt kontrollitud ja ohutu. MediSnore™ on unikaalne suuaerosool (mitte nina jaoks), mis rahuldab kasutajate vajadusi. Kliinilised katsed 600 patsiendiga tõestasid selle kõrget efektiivsust ilma kõrvalmõjudeta. Ei sisalda konservante ega suhkrut. Võivad kasutada ka suhkruhaiged. Kasutamine Tarvitada enne uinumist. Raputada pudelit. Pihustada neelu ülemisse osasse 3 doosi, oodata 15–20 sekundit ja neelatada. Mitte süüa ega juua pärast protseduuri! 1 tunni jooksul enne preparaadi võtmist mitte tarvitada alkoholi, kuna see neutraliseerib MediSnore™ toime. Hoiatused ·         Rasedad, rinnaga toitvad emad ja patsiendid, kes kasutavad psühhotroopseid preparaate, peavad konsulteerima arstiga! ·         Hoida kuivas kohas toatemperatuuril 15­–30 oC.

  Lisa korvi 17.82 €

 • Loe lisa

  RANDMEPAEL SEA-BAND LASTE N2

  Randmepaelad reisiaegse iivelduse vastu.Uurimistöö alusel tõestatud efektiivsus.Pestav ja kauakestev.Ei tekita unisust.Sea-Band toimib akupressuuri põhimõttel. Sea-Band on parem asetada randmeile enne reisi, aga nad võib randmeile asetada ka ükskõik millal reisi ajal. Efekt avaldub juba mõne minuti möödudes.Täpsema kasutusjuhendi leiate paki seest.

  Lisa korvi 15.00 €

 • Loe lisa

  RANDMEPAEL SEA-BAND TÄISKASV. N2

  Randmepaelad reisi- ja rasedusaegse iivelduse vastu.Uurimistöö alusel tõestatud efektiivsus.Pestav ja kauakestev.Ei tekita unisust.Leevendab iivelduse nähtusid. Sea-Band toimib akupressuuri põhimõttel. Täpsema kasutusjuhendi leiate paki seest.

  Lisa korvi 15.00 €

 • Loe lisa

  VIPIS LOODUSLIK HAAVAPALSAM LOOMADELE 31G

  Haavapalsamit on hea kasutada kriimustuste, pindmise naha vigastuste, põletuste, putukahammustuste, kergetelöövete ja teiste väiksemate nahakahjustuste korral. Astelpajuõli, saialilleõli, taruvaigutinktuur ja mumio on kõik tuntudoma desinfitseeriva, põletikuvastase ja nahka taastava toime poolest. KOOSTISOSADAstelpajuõli (oleum Hippopheae) oliiviõli baasil, saialilleõli (oleum Calendulae) oliiviõli baasil, letsitiin,taruvaigutinktuur (tinctura Propolisi), mumio, surveaine 134A/P.KASUTAMINEEnne tarvitamist loksutada!Eemaldada pihusti kate ja ballooni püsti hoides pihustada ühtlaselt nahale või haavale kuni 3 korda päevas.* Allergia korral koostises sisalduvate komponentide suhtes toodet mitte kasutada.* Hoida lastele kättesaamatus kohas! Netokogus: 31gSäilitamine: toatemperatuuril, mitte hoida otsese päikesevalguse käes.

  Lisa korvi 6.30 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet