• Loe lisa

  ALLPRESAN PEDICARE NAGEL TINCKTURE NR. 7 50ML

  Mikroobidevastase kaitsega hooldav küünetinktuur.Allpresan Pedicare mikroobidevastase kaitsega (clotrimazol 1%) küünetinktuur kuivade ja kihistunud küünte teraapiaks ja kaitseks pantenooli ja avokaadoõliga.Aitab küüntel taas saada terveks ja säravaks.Mugav hügieeniline kasutamine. Ei sisalda lõhna-, värv- ega säilitusaineid.Täiendab ideaalselt Allpresan Pedicare vahtkreemide toimet kuiva ja väga kuiva jalanaha hoolduses ja kaitsmises.Patenteeritud koostisega Allpresan vahtkreemid lasevad nahal hingata. Dermatoloogiliselt testitud.Soovitatav diabeetikutele.Kasutamine: raputage enne kasutamist pudelit. Eemaldage valge kaitsekork, pihustage küüntele ja vajadusel varbavahedesse 1-2 korda päevas. Laske imenduda.Hoiatused:Ainult väliseks kasutamiseks.Hoida lastele kättesaamatus kohas.Konteiner on surve all: kaitske otsese päikesevalguse eest, mitte hoida temperatuuril üle 50oC.Tühja pakendit ei tohi põletada ega katki teha.Mitte pihustada avatud leegile, hõõguvale materjalile.Hoidke eemal süttivatest materjalidest.Mitte suitsetada samaaegselt.

  Lisa korvi 8.03 €

 • Loe lisa

  PEDIBUS FORTE 20ML

  Mikroobidevastase kaitsega üliefektiivne hooldav naha- ja küünetinktuur.Undetseenhape, bensoehape, usiinhape, farnesool tagavad pikaajalise kaitse seente kasvu vastu.Pedibus Forte pakub kaitset nahale, sõrme- ja varbaküüntele.Tinktuuri kasutamine kaitseb küüsi kihistumise, rabedaks muutumise eest.NB! Vältida kontakti silmade ja limaskestaga.Kanda puhtale küünele või nahale 2 korda päevas.Aktiivained: undetseenhape, pantenool, usiinhape (Usnea Barbata ekstrakt), bisabolool, bensoehape, farnesool, kummeli-, nõiapuuekstraktSäilivusaeg, partii vaata pakendilt.Valmistaja: Gharieni GmbH, Saksamaa

  Lisa korvi 8.20 €

 • Loe lisa

  URGO DAMAGED NAILS 3, 3ML

  Geel seenhaigusest või traumast kahjustatud küüntele.Küünte kahjustused on sageli esinev probleem, millel on palju erinevaid põhjusi. Rohkem kui 50% on põhjustatud seenhaigustest (mükoosist). Küünekahjustus võib alguse saada füüsikalisest (liiga sage pesemine, kitsad jalanõud) või keemilisest (puhastusvahendite või lahustite kasutamine) kahjustusest. Urgo Damaged Nails’i tuleb kasutada esimeste nähtavate küünekahjustuste ilmnemisel. Preparaat moodustab küünele nähtamatu ning lõhnatu kihi, mis:- tugevdab ja stabiliseerib küünestruktuuri;- kaitseb küüsi mikrobioloogilise, keemilise ja füüsikalise kahjustuse eest;- tungib kiiresti küüneplaati ja stabiliseerib selle struktuuri ning tagab uute tervete küünte kasvu. Kasutamine: kord päevas kanda puhastele ja kuivadele küüntele. Pudeli korgi küljes oleva pintsli abil saab geeli mugavalt ja täpselt küünele kanda. Pakend: 3,3 ml geeli. Pudelis 400 aplikatsiooni. Tootja: Laboratoires Urgo, Prantsusmaa.

  Lisa korvi 19.87 €

 • Loe lisa

  MYCOSAN 5ML

  Kasutatakse kergekujulise küüne seenhaiguse puhul.Välispidiseks kasutamiseks varba- ja sõrmeküüntel. Pärast kasutamist sulgege tuub hoolikalt.Kasutamiseks täiskasvanutele, lastele alates neljandast eluaastast ja diabeetikutele.Koostis: vesi, rukkifermendi filtraat, pentüleenglükool, dimetüül isosorbiid, hüdroksüetüültselluloos.Lisainfot leiate pakendis oleval infolehel.

  Lisa korvi 22.66 €

 • Loe lisa

  MYCOSAN XL 10ML

  Kasutatakse kergekujulise küüne seenhaiguse puhul.Välispidiseks kasutamiseks varba- ja sõrmeküüntel. Pärast kasutamist sulgege tuub hoolikalt.Kasutamiseks täiskasvanutele, lastele alates neljandast eluaastast ja diabeetikutele.Koostis: vesi, rukkifermendi filtraat, pentüleenglükool, dimetüül isosorbiid, hüdroksüetüültselluloos.Lisainfot leiate pakendis oleval infolehel. Toode koosneb 10 ml preparaadist pintsliga tuubis, tarbija infotrükisest, 10 ühekordsest küüneviilikomplektist ja pakendist.  Mycosan XL on eelkõige mõeldud tarbijale, kellel on küüneseenega nakatunud enam kui üks küüs.

  Lisa korvi 31.19 €

 • Loe lisa

  MYCOSAN JALASEENEVASTANE GEEL 15ML

  Mycosan jalaseenevastane geel Hügieeniline ja lihtsasti kasutatavMycosan ravib jalanaha seeninfektsioone.- tapab 99,9% seentest*- kiire leevendus sügelusele- parandab naha välimust.- sobib diabeetikutele ja lastele alates 4.eluaastast.* tapab 99,9% jalaseent põhjustavatest seentestKasutamine: kanda kaks korda päevas kahjustatud piirkonnale kuni täieliku paranemise saavutamiseni.Ettevaatusabinõud kasutamisel: Ainult välispidiseks kasutamiseks.Mitte kasutada kui esineb ülitundlikkust mõne koostisosa suhtes.Pigistage tuubi õrnalt ja pärast kasutamist sulgege kork kindlalt.Hoida lastele kättesaamatus kohas.Koostis: Triacetin, PEG-6, alcohol Denat., Glyceryl Undecylenate, Aqua, Dimethyl Isosorbide, Rye Ferment Filtrate, Menthol, Methyl lactate, Hydroxypropylcellylose, Clombazole, Cetylpyridinium Chloride.Tootja: Serrix B.V., Herengracht 458, 1017 CA Amsterdam, Nyderlandai.

  Lisa korvi 12.91 €

 • Loe lisa

  NAILNER KÜÜNEPLIIATS 2in1 4ML

  Seeninfektsioonivastane küünepliiats.- Tõestatud küüneseenevastane toime- Heledamaks muutva koostisainega- Nähtavad tulemused kõigest 7 päevaga- Imendub läbi küüneKasutusjuhend:Enne igakordset kasutamist puhastage küüs ja eemaldage küünelakk. Küünt ei ole vaja enne kasutamist viilida. Esimesel neljal kasutusnädalal kandke lahust peale kaks korda päevas. Pärast seda kandke peale üks kord päevas, kuni kahjustatud küüne asemele on tekkinud terve küüs. Lahust tuleb kanda kogu küüne pinnale, kaasa arvatud küüne esiserva alla. Pärast lahuse pealekandmist ärge peske jalgu mitme tunni jooksul. Lahuse pealekandmisel ei ole vaja avaldada täiendavat survet. Pärast igat kasutuskorda sulgege pliiats tihedalt. Küünepliiats 2in1 sisaldab piisavalt lahust ligikaudu 400 kasutuskorraks.Toode sisaldab heledamaks muutvat koostisainet, mis aitab kiiresti parandada küüne välimust.Nailner 2 in 1 küünepliiatsit võib kasutada ka ennetavaks otstarbeks. Kasutage Nailner 2 in 1 küünepliiatsit küüne seeninfektsiooni ennetamiseks üks kord päevas.Hoiatus:Ainult välispidiseks kasutamiseks. Vältige toote sattumist silma ja limaskestadele. Allergilise reaktsiooni korral lõpetage toote kasutamine. Ärge kasutage toodet, kui olete selle mistahes koostisosa suhtes allergiline. Kui põete diabeeti või on vereringehäired, pidage nõu oma arstiga.Vältige sattumist hingamisteedesse.Säilitage toatemperatuuril. Hoidke lastele kättesaamatus kohas. Täiendavat teavet Nailner 2 in 1 küünepliiatsi kohta leiate pakendis olevast kasutusjuhendist või aadressil: www.nailner.comTootja: Trimb Healthcare, Amsterdam, Holland.

  Lisa korvi 27.60 €

 • Loe lisa

  WARTNER KÜÜNESEENE RAVIKS GEEL 7ML

  Küüneseene raviksKolmekordne meetod1. Ravib küüneseent - tänu patenteeritud koostisele loob seene jaoks vastuvõetamatu mikrokeskkonna.2. Toetab küüne taastumist - läbi niisutamise, kaitsmise ja ravi.3. Takistab nakkuse levimist ja kasvu - moodustades kaitsva kile, mis hoiab ära teiste küünte nakatumise ning loob seentele sobimatu keskkonna.Geel ei sisalda happeid, mis võiksid küünt ravi ajal kahjustada. Meeldiva värskendava sidrunpuju (Southernwood) lõhnaga. Unikaalse on/off aplikaatoriga.Dermatoloogiliselt ja kliiniliselt testitud.Kerge kasutada:Esialgne intensiivne periood: Kasutage kaks korda päevas 4 nädala vältel. Paranemine on märgatav juba 1 nädala pärast.Tõsisemad infektsioonid võivad vajada kasutamist kaks korda päevas ja pikemat aega enne kui algab paranemineParanemise perioodil: leviku ja taastekke ärahoidmiseks. Üks kord päevas 9 kuu vältel või kuni uus, terve küüs on olemas.Hoiatused: Wartner küüneseene ravi on ette nähtud täiskasvanutele. Vältida sattumist silma ja limaskestadele.Ärge kasutage ülitundlikkuse korral koostisosade suhtes. Ärge kasutage lahtistel haavadel. Rääkige arstiga, kui seisund ei muutu või halveneb. Pidage nõu arstiga, kui olete diabeetik, teil on vereringehäired, olete rase või toidate last rinnaga. Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Hoida toatemperatuuril, pimedas ja jahedas kohas.Enne kasutamist lugege hoolikalt kasutusjuhendit.www.wartner.com

  Lisa korvi 22.87 €

 • Loe lisa

  ABICIN 30% VAIGULAKK KÜÜNESEENELE 10ML

  Kasutatakse lokaalseks seenhaiguste ja paronühhia (küünevalli infektsioon) raviks. Abicin sobib tina pedis (sportlase jala) ravimisel. Lihtne kasutada lakipintsliga; kõveneb 5-10 minuti jooksul. Kasutatakse kaks korda nädalas. Seenevastase toimega kõigi dermatofüütide vastu, mis teadaolevalt põhjustavad enamiku inimeste seenhaigustest, varvaste ja küünte seeninfektsioonidest (st Trichophytoni liigid). Antibakteriaalne laia spektri bakterite vastu, mis põhjustavad paronühhiat. Võib kasutada koos suukaudsete seenevastaste ravimitega. Ravi aeg varieerub 2 nädalast (paronyhia) kuni 12 kuuni (küünte seeninfektsioon). Ainult välispidiseks kasutamiseks.   3 kasutusviisi: •                     Küüne seeninfektsioon: peske ja kuivatage küünepind enne laki pealekandmist. Vajadusel lõigake ja viilige küüs õhemaks. Kandke kogu kahjustunud küünepinnale õhuke lakikiht ja laske see kuivada 5-10 minutit. Jätkake ravi Abicin®-ga kaks korda nädalas, kuni kahjustunud küüs on asendunud uue ja terve küünega. •                     Bakteriaalne küünevallipõletik: korgil oleva harjakese abil kandke kogu kahjustunud piirkonnale õhuke kiht lakki ja laske sellel kuivada. Jätkake ravi Abicin'iga iga päev, kuni kahjustunud piirkond on paranenud. •                     Sportlase jalaseen: kandke õhuke kiht lakki kogu kahjustunud nahapiirkonda, kasutades korgil olevat harja ja laske kuivada. Jätkake ravi Abicin®-ga kaks korda nädalas, kuni nakatunud nahk on asendunud uue terve nahaga.   Koostis: kuusevaik (Picea abies), denat. etanool, metoksüisopropanool, propüleen, glükool, isopropüülmüristaat.

  Lisa korvi 15.00 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI KÜÜNESEENEVASTANE GEEL 7ML

  Meditsiiniseade.Ennetava ja kaitsva toimega. Heaolu algab jalgadest.Ciccarelli küüneseenevastane geel on välja töötatud spetsiaalselt käte ja jalgade küüneseene infektsioonide raviks ja ennetuseks. Toode on ideaalne neile, kes on sageli kontaktis seeninfektsiooni riskiga keskkonnas nagu ujulad, spordisaalid jms. Geel toimib läbi pH muutmise pealekantavas piirkonnas, luues seeläbi ebasoodsa keskkonna seenorganismide arenguks. Lisaks sellele moodustab geel kaitsekile, mis takistab ja aitab ennetada seente levikut teistele küüntele ja edendab küünte normaalset arengut. Oluline on alustada raviga varajaste seeninfektsiooni märkide ilmnemisel, kui kahjustatud piirkond on veel vähe levinud: ravi on kiirem ja küüne algupärane terve välimus taastub tunduvalt kiiremini. Tulemuseks on progressiivne paranemine, sealhulgas ka ka küünte esteetilise välimuse paranemine.Kasutamine:1) Puhasta küüs ja eemalda kõik küünelaki jäljed.2) Kasuta pliiatsit, et katta tootega kogu küüne pind ja küüne serva alumine osa3) Kanna toodet küünele kaks korda päevas (hommikul ja õhtul). Lase küünel kuivada, küünt katmata. Mitte teha küüsi märjaks vähemalt üks tund pärast toote pealekandmist.4) Parimaks tulemuseks tuleks toodet kasutada kolm kuud. Soovituslik on jätkata ravi seni, kuni küüs on täielikult uuenenud.5) Pärast kasutamist sulgeda tuub hoolikalt, ennetamaks toote aurustumist.Koostis:Denatureeritud alkohol, vesi, etüüllaktaat, hüdroksüetüüluurea, ristsidemetega polüakrülaatpolümeer-6, polüvinüülpürrolidoon, Pseudozyma epicola/ sojajahu/ aprikoosiseemneõli/ oliiviõli/ magusmandliõli/ päevalilleseemneõli/ Artemisia princeps (jaapani puju) ekstrakti kääritamissaaduse ekstrakti filtraat, Salix alba (hõberemmelga) koore ekstrakt, tsüklopentasiloksaan, Melaleuca Alternifolia (teepuu) õli, piroktoonolamiin, Picea excelsa (hariliku kuuse) ekstrakt, propaandiool, piimhape, naatriumlaktaat, tsükloheksasiloksaan.Hoiatused ja ettevaatusabinõudHoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte pihustada tulle ega teistesse süüteallikatesse. Hoida tuub tihedalt suletuna. SILMA SATTUMISEL loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemalda kontaktläätsed, kui seda on võimalik teha. Loputada veelkord. NAHALE SATTUMISEL pesta ohtra vee ja seebiga. Toode on mõeldud täiskasvanutele. Mitte kasutada nahakahjustuse või -ärrituse olemasolul pealekantava piirkonna läheduses. VÄLISPIDISEKS KASUTAMISEKS. TULEOHTLIK. ALLANEELAMISEL KAHJULIK.Seadme ja pakendi sisu: 7 mlTootja: Farmaceutici Dott. Ciccarelli S.p.a., Via Clemente Prudenzio 13, 20138, Milano, Itaalia.

  Lisa korvi 19.62 €

 • Loe lisa

  EXCILOR KÜÜNESEENE RAVIPLIIATS 3, 3ML

  Excilor® on ettenähtud küüneseene raviks. On väga hea imendumisega, tungib küüneplaadist läbi, tagades selle ravi nii alt- kui ka pealtpoolt. Muudab küünekeskkonna happelisemaks ja loob seeläbi ebasoodsa keskkonna seente edasiseks kasvuks.Excilor® on hõlpsasti kasutatav küünepliiats, mis rikastatud glütserooli ning küünehoolduseks mõeldud lipiidide ja biotiiniga.-Kliiniliselt tõestatud efektiivne toime.-Kiire imendumine tänu TransActive™ tehnoloogiale.-Kasutamine võtab aega vaid ühe minuti.-Küüsi ei ole vaja eelnevalt viilida.-Esimesed tulemused on nähtavad juba 2 nädala pärast.-Excilor® küünepliiats on meditsiiniseade.-Sisaldab ligikaudu 400 pealekandmiskorda.Kasutamine:1. Enne kasutamist puhastage küüs, vajadusel eemaldage küünelakk.2. Katke aplikaatori abil tootega kogu küüs ja küüneserva alumine osa. Kandke küünele piisavalt Excilor®-i. Ärge vajutage aplikaatorit tugevasti. Peale kasutamist veenduge, et aplikaator on korralikult suletud.3. Enne sokkide ja/või jalatsite jalgapanekut laske küünel kuivada (30 kuni 40 sekundit). See võimaldab tootel küüne sisse imenduda.4. Kandke Excilor®-i nakatunud piirkonnale kaks korda ööpäevas (üks kord hommikul ja üks kord õhtul). Parimate tulemuste saamiseks ravige nakatunud piirkonda vähemalt kolm kuud järjest. Kõige parem on jätkata ravikuuri kuni küüne täieliku taastumiseni.Koostis: Etüüllaktaat, äädikhape, imendumist soodustav aine, kilekihi moodustav aine, vesi, glütserool, polüsorbaat 80, tsetüülatsetaat, atsetüülitud lanoliinalkoholid, biotiin ja säilitusaine (ei sisalda parabeene).Hoiatused ja ettevaatusabinõudTähelepanu! Tegemist on meditsiiniseadmega. Palun lugeda tähelepanelikult pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel konsulteerige arsti või apteekriga. Diabeetikutel, kellel esineb probleeme jalgadega, pidada nõu arstiga.Hoida laste eest varjatud ja neile kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutuseks.Pakend: Pliiats 3,3ml + infolehtTootja: Oystershell NV, Nijverheidsweg 10, 9820 MERELBEKE, Belgia

  Lisa korvi 24.91 €

 • Loe lisa

  EXCILOR KÜÜNESEENE RAVIPINTSEL 3, 3ML

  Excilor on ettenähtud küüneseene raviks.Rikastatud glütserooli ning küünehoolduseks vajalike lipiidide ja biotiiniga.Excilor on väga hea imendumisega, tungib küüneplaadist läbi, tagades selle ravi nii küüne alt- kui ka pealtpoolt. Muudab küünekeskkonna happelisemaks ja loob seeläbi ebasoodsa keskkonna seente edasiseks kasvuks.Kliiniliselt tõestatud efektiivne toime.Kasutamine võtab aega vaid ühe minuti.Küüsi ei ole vaja eelnevalt viilida.Esimesed tulemused on nähtavad juba 2 nädala pärast.Kasutamine:Puhastage küüs ja kui küüs on lakitud, siis eemaldage küünelakk.Kandke pintsli abil lahust küünele ja küüneserva alumisele osale.Laske küünel kuivada (1 kuni 2 minutit).Kandke toodet nakatunud piirkonda kaks korda päevas (üks kord hommikul ja üks kord õhtul).Parimate tulemuste saavutamiseks ravige nakatunud piirkonda vähemalt kolm kuud järjest. Soovitav on jätkata ravikuuri seni, kuni küüs on täielikult taastunud.Koostis: Etüüllaktaat, äädikhape, imendumist soodustav aine, kilekihi moodustav aine, vesi, glütserool, polüsorbaat 80, tsetüülatsetaat, atsetüülitud lanoliinalkoholid, biotiin ja säilitusaine (ei sisalda parabeene).Hoiatused ja ettevaatusabinõudTegemist on meditsiiniseadmega. Palun lugeda tähelepanelikult pakendis olevat kasutusjuhendit. Vajadusel konsulteerige arsti või apteekriga. Diabeetikutel, kellel esineb probleeme jalgadega, pidada nõu arstiga. Hoida laste eest varjatud ja neile kättesaamatus kohas. Ainult välispidiseks kasutuseks.Säilitamine: Hoida originaalpakendis.Pakendis pudel lahusega 3,3 ml ja infolehtTootja: Oystershell NV, Nijverheidsweg 10, 9820 MERELBEKE, Belgia

  Lisa korvi 24.91 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet