• Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. VARVASTE ERALD. L 2TK

  Hydrogel silikoonist varvaste eraldajad 2 tk.Suurus LÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergeeniline.Korrigeeriv varvaste eraldaja asetatakse esimese ja teise varba vahele.Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Kaitseb kahjustatud ala. Soodustab paranemist.Pestav ja korduvalt kasutatav. NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 8.92 €

 • Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. VARVASTE ERALD. M 2TK

  Hydrogel silikoonist varvaste eraldajad 2 tk.Suurus MÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergeeniline.Korrigeeriv varvaste eraldaja asetatakse esimese ja teise varba vahele.Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Kaitseb kahjustatud ala. Soodustab paranemist.Pestav ja korduvalt kasutatav. NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 7.32 €

 • Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. POOLKUU M 2TK

  Hydrogel silikoonist poolkuukujulised varvaste eraldajad 2 tk.Suurus M - MedianoÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergiline.Kaitseb kahjustatud ala.Takistab varvaste valesse asendisse kasvamist ja sellest põhjustatud valu.Soodustab paranemist. Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Pestav ja korduvalt kasutatav.NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 6.12 €

 • Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. POOLKUU S 2TK

  Hydrogel silikoonist poolkuukujulised varvaste eraldajad 2 tk.Suurus S - PequenoÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergiline.Kaitseb kahjustatud ala.Takistab varvaste valesse asendisse kasvamist ja sellest põhjustatud valu.Soodustab paranemist. Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Pestav ja korduvalt kasutatav.NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 4.79 €

 • Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. POOLKUU L 2TK

  Hydrogel silikoonist poolkuukujulised varvaste eraldajad 2 tk.Suurus L - GrandeÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergiline.Kaitseb kahjustatud ala.Takistab varvaste valesse asendisse kasvamist ja sellest põhjustatud valu.Soodustab paranemist. Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Pestav ja korduvalt kasutatav.NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 7.33 €

 • Loe lisa

  HYDROGEL SILIK. VARVASTE ERALD. S 2TK

  Hydrogel silikoonist varvaste eraldajad 2 tk.Suurus SÜlipehme ja lõhnatu, hüpoallergeeniline.Korrigeeriv varvaste eraldaja asetatakse esimese ja teise varba vahele.Eemaldab liigse surve, hoiab ära hõõrdumist.Kaitseb kahjustatud ala. Soodustab paranemist.Pestav ja korduvalt kasutatav. NB! Puuderdage silikoontoest iga pesu järgselt talgiga.

  Lisa korvi 5.92 €

 • Loe lisa

  TUGI KUKEKANNUSEGA KANNALE TT03 N41-46

  Jalale N41-46Erineva tihedusega lateks on pehmem ja paksem tallatoe keskel. Kompaktsem servadel.Jaotab jalale mõjuvat kehakaalu ühtlasemalt, vähendab põrutust ja kaitseb kanda.Taimedega pargitud nahast pealispind väldib higistamist, fikseeritav kahepoolse teibiga.Pideva kandmise korral on talla kasutusaeg umbes 1 aasta.Tootja: Tecnoped, Itaalia

  Lisa korvi 15.17 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI ESIMESE VARBA ERALDAJA N1

  Suure  varba eraldaja.Toode kaitseb ja takistab suure varba ülevajumist ning vähendab varvaste vahelisest survest tulenevat valu.Eraldab 1. ja 2. varba vältimaks nende hõõrdumist.Anatoomiline kuju muudab toote sobivaks mistahes tüüpi jalale.Dermatoloogiliselt testitud.Kasutamine: Eraldaja asetada 1. ja 2. varba vahele. Eemaldada seade vähemalt neljaks tunniks iga päev.Toode on korduvkasutusega.Pesta käsitsi neutraalse pesemisvahendiga ja sooja veega, loputada ja lasta kuivada. Kuiv toode puistata üle talgiga.Ettevaatust! Mitte kasutada järjest üle 3 kuu arstiga konsulteerimata.Mitte kasutada punetava või vigastatud naha korral.Diabeedi korral konsulteerida arstiga.Hoida lastele kättesaamatus kohas, mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.Välispidiseks kasutamiseks.Tootja: Dott.Ciccarelli Farmaceutici, Itaalia

  Lisa korvi 6.40 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI VARVASTE ERALDAJA N2

  Toode vähendab hõõrdumist, takistab varvaste ülevajumist ning vähendab varvaste vahelisest survest tulenevat valu.Dermatoloogiliselt testitud.Kasutamine: asetage toode varvaste vahele piklik osa ülespoole. Kasutada mitte rohkem kui 4 tundi päevas.Toode on korduvkasutusega.Pesta käsitsi neutraalse pesuvahendiga ja sooja veega, loputada ja lasta kuivada.Kuiv toode puistata üle talgiga.Ettevaatust! Mitte kasutada järjest üle 3 kuu arstiga konsulteerimata.Mitte kasutada punetava või vigastatud naha korral.Diabeedi puhul konsulteerida arstiga.Hoida lastele kättesaamatus kohas, mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.Tootja: Dott.Ciccarelli Farmaceutici, Itaalia.

  Lisa korvi 6.40 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI HAAMERVARVASTE PADI KINNITUSEGA N2

  Toode kaitseb ja vähendab varvaste vahelisest survest tulenevat valu.Dermatoloogiliselt testitud.Kasutamine: Ring asetada 2. või 3. varba ümber nii, et pehmem osa väikese varba poole. Eemaldada seade vähemalt neljaks tunniks iga päev.Toode on korduvkasutatav.Pesta käsitsi neutraalse pesuvahendiga ja sooja veega, loputada ja lasta kuivada. Kuiv toode puistata üle talgiga.Ettevaatust! Mitte kasutada järjest üle 3 kuu arstiga konsulteerimata.Mitte kasutada punetava või vigastatud naha korral.Diabeedi puhul konsulteerida arstiga.Hoida lastele kättesaamatus kohas, mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.Paigaldage toode ettevaatlikult, vältige mehaanilist survet rõngale, mis hoiab seadet jalal.Välispidiseks kasutamiseks.Tootja: Dott.Ciccarelli Farmaceutici, Itaalia.

  Lisa korvi 10.33 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI ESIMESE VARBA LIIGESE KAITSE L/XL

  Kaitseb jalanõude poolt põhjustatud hõõrdumise eest ning vähendab survet jalatseid kandes.Dermatoloogiliselt testitud.Kasutamine: Asetada rõngas ümber esimese varba. Eemaldada seade vähemalt neljaks tunniks iga päev.Toode on korduvkasutatav.Valmistatud silikoongeelist, mis sisaldab jalgu niisutavat mineraalõli.Pesta käsitsi neutraalse pesemisvahendiga ja sooja veega, loputada ja lasta kuivada. Kuiv toode puistata üle talgiga.Ettevaatust! Mitte kasutada järjest üle 3 kuu arstiga konsulteerimata.Mitte kasutada lima ning punetava või vigastatud naha korral.Diabeedi korral konsulteerida arstiga.Hoida lastele kättesaamatus kohas, mitte kasutada alla 3-aastastel lastel.Paigaldage toode ettevaatlikult, vältige liigset mehaanilist survet rõngale, mis hoiab seadet jalal.Välispidiseks kasutamiseks.Pakendis 1 originaalTootja: Dott.Ciccarelli Farmaceutici, Itaalia

  Lisa korvi 9.05 €

 • Loe lisa

  CICCARELLI ESIMESE VARBA LIIGESE KAITSE S/M KINNITUSEGA

  Lisa korvi 9.05 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet