• Loe lisa

  ULTRAHELI-INHALAATOR SONIC AIR NB-O2LA

  Inhalaator on mõeldud ülemiste hingamisteede haiguste, külmetushaiguste, bronhiaalastma, krooniliste ja kutsealaste respiratoorsete haiguste ning viirusnakkuste ravimiseks ja profülaktikaks nii lastel kui täiskasvanutel. Standardkomplekt:1. Huulik (sisse ehitatud)2. lauaalus3. Mask täiskasvanule ja lapsele4. Otsik nina jaoks5. Painduv pikendav õhutoru6. Mahuti ravimite jaoks 7,5 ml - 5 tk.7. AC adapter+ Kandekott+ Täiendavad õhufiltrid+ ÜhendusosaAerosooliosakeste mõõtmed: 1-10 mcmUltrahelisagedus: 2,5 MhzAutomaatne väljalülitamine 11 +/- 2 minKolmetasandiline pihustamisregulaatorKaal: 208gNõutav võimsus <10WMõõtmed: 60 x 85 x 165 mmEnne kasutamist lugege hoolikalt juhiseid.Tootja: Vega Tehnologies Inc. 11F-13 No. 100, Chang Chun Road, 104, Taiwan.

  Lisa korvi 66.42 €

 • Loe lisa

  INHALAATOR SANITY ALLERGY STOP

  INHALAATOR SANITY ALLERGY STOP- Inhalaator «Allergy STOP Inhaler» on meditsiiniline seade, mis on ettenähtud kogu pereinhalatsioonteraapiaks. See toode on välja töötatud allergiate ja muude hingamisteede haiguste edukaks raviks.

  Lisa korvi 54.73 €

 • Loe lisa

  INHALAATOR SANITY KIDS

  Lõbusa välimusega inhalaator on disainitud spetsiaalselt lastele- pingviini kuju juhib lapse tähelepanu kõrvale, et raviprotseduur kulgeks lõbusalt ja lihtsalt. See toode aitab edukalt ravida allergiaid ja teisi hingamisteede häireid. Seade tekitab õhuvoolu, mis liigub mööda toru pihustisse. Kui õhk siseneb pihustisse, muudab see ravimi aerosooliks ning seda on kerge sisse hingata.   * RAVIMI MAHUTAVUS 10 ML * OSAKESTE SUURUS 0,5-10 UM * TÖÖTAB VAIKSELT (MÜRATASE 55 DB)

  Lisa korvi 68.47 €

 • Loe lisa

  INHALAATOR GT NEB TÄISKASVANUTELE JA LASTELE

  Võrktehnoloogiaga nebulisaator (inhalaator) GT Neb on inhalaator KIWI tootja poolt valmistatud UUS MUDEL, mis on väga väike ja hääletu inhalaator kõiksuguste ravimite inhaleerimiseks (sisse hingamiseks).Inhalatsiooniravi aparaat, sobilik astma, kroonilise bronhiidi jt hingamisteede haiguste raviksMMAD 1,51 μm (osiste suurus on väga väike ning jõuab seetõttu sügavale kopsu) Ravim jõuab kopsu kaugeimatesse osadesse.Kiire ja tõhus (2ml ravimit pihustub 6 minutiga).Ravimkamber on BPA vaba ning valmistatud tugevast polükarbonaadist (ilmastiku-, löögi- ja kemikaalikindel)Võrktehnoloogia – võrgu materjal metall.Lihtne kasutada ja puhastada. PUHASTAGE DESTILLEERITUD VEEGA, et pikendada masina eluiga. Soovitus on puhastada peale iga kasutamist ning kindlasti ei tohiks jätta soolvett masinasse seisma peale kasutamist – see võib pihustamisava ummistada. ÄRGE PUHASTAGE MASINAT KRAANI- EGA KEEDUVEEGAKomplektis täiskasvanute mask, laste mask, huulik ja PATAREIDVooluvõrgust kasutamiseks sobib mini usb-ga adapter (enamus telefonilaadjaid)Väga kompaktne disainTÄIESTI HÄÄLETU!Kandekotiga varustatud2-aastane garantiiKüsimuste korral või varuosade soovi korral (huulik, mask, adapter jm) pöörduge otse maaletooja poole. Maaletooja: Hortus Medicus OÜErinevalt ultrahelitehnoloogiaga inhalaatoritest (samuti hääletud) saab GT NEB inhalaatoriga manustada ka hormoone! Eesti Allergialiit tunnustab GT Neb inhalaatorit, kui sobivat inhalaatorit astmaatikutele/allergikutele!

  Lisa korvi 109.05 €

 • Loe lisa

  INHALAATOR EVOLU NANO AIR (AKUGA)

  Evolu Inhalaator Nano Air (akuga) EVOLU Inhalaator on mõeldud kasutamiseks kõigile vanusegruppidele tänu oma ülikergele kaalule (kõigest 100g). Toode on täiesti vaikne ja hääletu, mis meeldib eelkõige lastele. Saab kõikjale kaasa võtta kuna töötab akuga. Aku töötab järjestikuliselt 60 minutit. EVOLU nano AIR võrknebulisaatori. -Ülemiste ja alumiste hingamisteede haiguste raviks. -Kaasaskantava nebulisaatori tööpõhimõte on ahela kiire võnkumine, tagades ravieesmärgi saavutamise. -Töökindel ka seadme kallutamisel -Võib kasutada arsti poolt kirjutatud ravimeid -Täiesti hääletu -Palju erinevaid tarvikuid: inhalaator,huulik, kandekott, kasutusjuhend, Mikro-USB, mask, kaabel -Seadme toitesüsteem on varustatud kahe liitiumakuga. Akud suudavad tagada pärast täis laadimist toite kuni 60 järjestikuseks minutiks. -Meditsiiniasutustele ja kodus kasutamiseks pihustamise eesmärgil. Pihusti inhalatsioonraviks. -Sobib täiskasvanutele,vanurite, imikute ja väikelastele. Garantii 2 aastat.

  Lisa korvi 97.42 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet