• Loe lisa

  JORDAN HAMBANIIT EASY SLIDE FRESH 25M

  Kitsastele hambavahedele.Libiseb hammaste vahel sujuvalt.Ei hargne ega katke.Hambaniit on immutatud fluoriidi ja hambapastaga.Unikaalne kaks-ühes kombinatsioon kaitseb, puhastab ja värskendab.Optimaalseks suuhügieeniks on soovitatav kasutada hambaniiti iga päev. Igapäevane hambaniidi kasutamine aitab vältida kaariest ja igemehaiguseid. Puhastage hambavahed niidiga enne hambaharja ja suuvee kasutamist.

  Lisa korvi 3.35 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBANIIT EVERYDAY FLOSS 50M

  Vahatatud hambaniit keskmise laiusega hambavahedele.Värskendav piparmündi maitse.Optimaalseks suuhügieeniks on soovitatav kasutada hambaniiti iga päev.Igapäevane hambaniidi kasutamine aitab vältida kaariest ja igemehaiguseid.Puhastage hambavahed niidiga enne hambaharja ja suuvee kasutamist.

  Lisa korvi 2.88 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBANIIT EXPAND FRESH 25M

  Paisuv hambaniit keskmise laiusega hambavahedele.Paisub niiskuse mõjus ning eemaldab efektiivselt katu ja toiduosakeste jäägid ka suurematest hambavahedest.Hambaniit on immutatud fluoriidi ja hambapastaga - unikaalne kaks-ühes kombinatsioon kaitseb, puhastab ja värskendab.Optimaalseks suuhügieeniks on soovitatav kasutada hambaniiti iga päev.Igapäevane hambaniidi kasutamine aitab vältida kaariest ja igemehaiguseid.Puhastage hambavahed niidiga enne hambaharja ja suuvee kasutamist.

  Lisa korvi 3.35 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBANIIT MULTI ACTION 25M

  Keskmise laiusega hambavahedele.Eemaldab efektiivselt katu ja toiduosakesed ning aitab ära hoida hambakivi teket.Sisaldab valgendavaid aineid, mis eemaldavad hamba pinnalt kohvi, sigareti ja teiste parkainete jäägid.Sisaldab fluoriidi. Värske piparmündi maitsega.Optimaalseks suuhügieeniks on soovitatav kasutada hambaniiti iga päev.Igapäevane hambaniidi kasutamine aitab vältida kaariest ja igemehaiguseid.Puhastage hambavahed niidiga enne hambaharja ja suuvee kasutamist.

  Lisa korvi 3.54 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBAVAHELINT 25M vahatatud

  Hambavaheteip Pierrot, vahatatud, 25 m.Uuest väga vastupidavast materjalist PTFE, mida saab kauem kasutada, pääseb puhastama väiksemaid interdentaalseid vahesid, kui tavaline hambaniit.Toodetud Hispaanias, Fushima S.L.

  Lisa korvi 4.27 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBANIIT 50M ALOE VERA

  Hambaniit Pierrot aaloega, mündilõhnaline, vahatatud, 50 m.Aaloe toimib põletikuvastaselt, tugevdab igemeid, parandab haavu.Valmistatud materjalist Nylon 6.6, mis on tugev ja vastupidav.Toodetud Hispaanias, Fushima S.L.

  Lisa korvi 3.19 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAVAHEPUHASTI EASY REACH 25TK

  Hambavahepuhasti Easy Reach 25tk Meeldivalt värske piparmündimaitsega hambaniit on kergesti libisev ja ei hargne.Ulatub hõlpsalt tagumistesse hambavahedesse.Pinguta hambaniiti vajutades hambavahepuhasti külgedeleKasutamine: Hambaniit: liigutage niiti hambavahes üles-alla. Puhastage kõik hambavahed. Vajadusel loputage niiti.Hambatikk: Liigutage hambatikku hambavahes õrnalt edasi-tagasi. Hambatikk aitab eemaldada toiduosakesed, katu ning stimuleerib igemeid.

  Lisa korvi 4.90 €

 • Loe lisa

  TEPE HAMBALINT PIPARMÜNDIVAHAGA 40m

  Lisa korvi 5.53 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAVAHEPUHASTI FLOSSER 3in1 50TK

  Lisa korvi 4.63 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBANIIT GREEN CLEAN 30M

  Lisa korvi 3.54 €

 • Loe lisa

  JORDAN BREKETINIIT BRACE FLOSS 50TK

  Lisa korvi 7.93 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet