• Loe lisa

  DENTAID VITIS SOFT ACCESS HAMBAHARI

  Kõik Vitis hambaharjad on valmistatud kõrgekvaliteetsest materjalist, kasutades kaasaegseimat tehnoloogiat, kaitsevad igemeid ja hambaid. Eemaldavad hambakattu efektiivselt.Monotip ots: Ümara otsaga harjased eemaldavad kattu efektiivselt ka raskesti ligipääsetavates kohtades.Ümara otsaga harjased: ei kahjusta hambaemaili ja igemeid.Ergonoomiline käepide: sobib ideaalselt kätte, on hügieeniline, painduv ja ohutu.Väike harjastepea.Kaitsev kate: kaitseb harjaseid, hoiab harjaseid püsti, säilitab neid optimaalsetena, kaitseb väliste mõjutuste eest.Soft hari igapäevaseks kasutamiseks.

  Lisa korvi 3.30 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBAHARI 45KRAADI MASSEERIJA+KEELEPUHASTAJA

  Hambahari Pierrot 45 kraadi masseerijaga ja keelepuhastajaga.Pehmed ümara otsaga ristiasetsevad harjased, kummist masseerivad harjased külgedel, lamenev lõige.Varre spetsiaalne disain aitab hambaharja hoida 45 kraadi all hammaste suhtes, mis tagab kõige efektiivsema puhastuse.Ergonoomiline mittelibisev vars.Kaasas harjasepeakaitse.Toodetud Hispaanias, Fushima S.L.

  Lisa korvi 2.46 €

 • Loe lisa

  PIERROT HAMBAHARI TUNDLIKELE HAMMASTELE

  Hambahari Pierrot tundlikele hammastele. Ekstra pehmed ja pehmed ümara otsaga püstised harjased puhastavad tõhusalt, kuid ei ole abrasiivsed emailile. Lainelise lõikega harjased.Ergonoomiline mittelibisev vars. Kaasas harasepeakaitse.Toodetud Hispaanias, Fushima S.L.

  Lisa korvi 2.58 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAHARI TARGET SENSITIVE ULTRASOFT

  Hambahari tundlikele hammastele ja igemetele. Eriti pehmete harjastega.0,01mm õrnad harjasetipud.Väike harjastepea

  Lisa korvi 2.88 €

 • Loe lisa

  TEPE HAMBAHARI NOVA EXTRA SOFT

  Kõrgema eesmise  harjaste osaga harjastepea, mis ulatub raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse, eriti tagumiste hammaste taha. Ergonoomiline, mittelibisev käepide, ilma kuumutamiseta painutatav harjastepea. Roosad otsmised harjased - x-softValikus erineva värvid. Eelistuste korral palume teatada meile tagasisides.

  Lisa korvi 3.30 €

 • Loe lisa

  DENTAID VITIS PERIO HAMBAHARI

  Vitis Perio hammaste puhastamiseks kui on määratud parodontiidi ravi, laiad hambavahed, taandunud igemed. Vitis hambaharjad on valmistatud kõrgekvaliteetsest  materjalist, kasutades kaasaegseimat tehnoloogiat.Eemaldavad hambakattu efektiivselt.Monotip ots: ümara otsaga harjased eemaldavad kattu efektiivselt ka raskesti ligipääsetavatest kohtadest.Ümara otsaga harjased: ei kahjusta hambaemaili ja igemeid. Ergonoomiline käepide sobib ideaalselt kätte, on hügieeniline, painduv ja ohutu.Kaitsev kate: kaitseb harjaseid, hoiab harjaseid püsti, säilitab neid optimaalsetena, kaitseb väliste mõjutuste eest.Vaheta hambahari välja kui oled haigestunud.Vaheta hambaharja iga 2 kuu tagant. 

  Lisa korvi 2.46 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAHARI GREEN CLEAN ULTRASOFT

  Lisa korvi 3.55 €

 • Loe lisa

  JORDAN HAMBAHARI GREEN CLEAN SOFT

  Lisa korvi 3.55 €

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet