Flugenil Hydro Vaginal Ovules N10

12.74

1 laos

Tootja:
Sakura Italia Srl
Bränd:
-

EAN:
8055348700640
Tootekood:
23598

FLUGENIL HYDRO tupeoovulid 10 tk

Flugenil® Hydro vaginaaloovulid on meditsiiniseade, mida kasutatakse täiendavalt kõikide tupekuivuse, ärrituse tüüpide ja valuliku suguelu (düspareunia) ennetamiseks ja raviks. Tänu oma looduslikule koostisele taastab see tupe limaskesta loomuliku niiskuse ja ennetab tupe atroofia teket. Iga oovul sisaldab 10 mg hüaluoonhapet. Hormoonivaba.

Üks 2 g vaginaalset oovul sisaldab: boorhapet, rasvlahustuvat saialille ekstrakti, rasvlahustuvat malvaekstrakti, rasvlahustuvat aloe vera ekstrakti, sojaõli, teepuuõli (terpinen-4-ool), poolsünteetilist hüaluroonhapet.

Näidustus: Tupe atroofiaga seotud sümptomite (sügelus, põletustunne, duspareunia, vaginaalne põletik või turse, ärritus) leevendamine.

Hoiatused: Ainult vaginaalseks kasutamiseks. Ei tohi alla neelata. Ärge kasutage, kui teil esineb teadaolevalt ülitundlikkust või sobimatust preparaadi mõne koostisosa suhtes.Ei ole mõeldud kasutamiseks lastel.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: Hoida hoolikalt suletuna kuivas kohas, valguse ja otsese kuumuse eest kaitstult. Mitte kasutada kui pakend on avatud.

Lugeda hoolikalt pakendis olevat infolehte.

Tootja: Sakura Italia Srl, Itaalia