Systane Ultra Niisutavad Silmatilgad 10ml

12.90

7 laos

Tootja:
Alcon
Bränd:
-

EAN:
8427324859121
Tootekood:
18349

Systane Ultra Libestavad Silmatilgad on steriilne lahus, mis sisaldab polüetüleenglükool 400, propüleenglükooli, hüdroksüpropüülguaari, sorbitooli, aminometüülpropanooli, boorhapet, kaaliumkloriidi, naatriumkloriidi ja säilitusainet POLYQUAD (polidrooniumkloriid) 0,001%.

Systane Ultra Libestavad Silmatilgad on kuiva silma ravi, mis toimib leevendavalt silma kuivusest tingitud põletus- ja ärritustunde puhul.
Systane Ultra Libestavad Silmatilgad libestavad ja taastavad ühepäevaste, pikaajaliste ja ühekordseks kasutamiseks silikoon- hüdrogeel ja pehmete (hüdrofiilsete) kontaktläätsede niiskuse. Need silmatilgad niisutavad teie kontaktläätsi, vähendavad kontaktläätsede kandmisest tingitud ebamugavust ja aitavad eemaldada mikroosakesi, mis võivad põhjustada ärritust ja/või düskomforti.
Vastunäidustused: Inimesed, kelle esineb allergia toote ükskõik millise koostisosa suhtes, ei tohiks seda kasutada.
Kasutamisjuhis: 
Systane Ultra Libestavaid Silmatilkasid võib kasutada kuiva silma raviks kogu päeva vältel vastavalt vajadusele. Tilgutage tilk silma ja pilgutage.
Kui silmasolevast kontaktläätsest tekib väiksemgi ärritus, ebamugavus või nägemise ähmasus, tilgutage 1-2 tilka silma ja pilgutage 2-3 korda. Võib kasutada nii enne kui pärast kontaktläätsede kandmist. Enne kasutamist loksutage hoolikalt.
Hoiatused:
On oluline, et järgiksite oma silmaarsti nõuandeid ja kõiki toote pakendil olevaid juhiseid. Kui teil tekib püsiv ebamugavustunne silmades, liigne pisaratevool, muutus nägemises või punetus silmas, võtke ühendust silmaarstiga, sest probleem võib muutuda tõsisemaks. Hoidumaks võimalikust silmaärritusest ärge loputage ega puhastage kontaktläätsi Systane Ultra Libestavate Silmatilkadega.
Ettevaatust:
– Ärge puudutage tilguti otsikuga silma ega mingeid muid pindu, sest lahus võib saastuda.
– Sulgege pudel korgiga kohe pärast lahuse kasutamist.
– Säilitage toatemperatuuril.
– Hoidke pudel kindlalt korgiga suletuna ajal, mil te lahust ei kasuta.
– Ärge kasutage lahust pärast aegumistähtaja lõppu.
– Visake järele jäänud lahus ära kuus kuud pärast esmast avamist.
– Hoidke lahus lastele kättesaamatus kohas.