Rinopanteina Plus Ninasprei 20ml

10.53

1 laos

Tootja:
Dmg Italia S.r.l.
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
8034125181841
Tootekood:
22734

RINOPANTEINA® PLUS ninasprei on meditsiiniseade, mis pehmendab ja hoiab nina limaskesta niisutatuna ning elastsena, aitab kaasa kudede uuenemise protsessile (epiteliseerumisele).
Ristseotud hüaluroonhape (0,1%) ja D-pantenool (1%) tagavad nina limaskesta tõhusama niisutatuse ja muudavad lima viskoelastsemaks. Biotiin, A-vitamiin ja E-vitamiin aitavad kaasa limaskesta membraani normaalsele talitlusele.

RINOPANTEINA® PLUS ninaspreid kasutatakse:
– Nina limaskesta kuivuse ja/või atroofia korral, mis on põhjustatud erilistest keskkonnatingimustest või ravist (tolm, ärritavad ained, dekongestantsed ninaspreid, hapnikravi jne.);
– Sinonasaalsete haiguste ravi toetuseks (rinosinusiit, allergiline riniit, medikamentoosne riniit, krooniline atroopiline riniit jne);
– Nasaalsete ja sinonasaalsete haiguste post-kirurgilise ravi korral, et aidata taastada nina limaskesta normaalne talitlus.

Kasutamine:
Eemaldage kaitsekork. Asetage oma pöial pudeli põhjale ning nimetis- ja keskmine sõrm kummalegi poole pihustusotsikut ja vajutage alla. Seejärel vabastage sõrmed. Korrake protseduuri, kuni väljub esimene ühtlane pihusejuga. Kallutage oma pead kergelt ettepoole ja pärast aeglast välja hingamist pihustage toode ninasõõrmesse. Hingake sisse ja teise käe sõrmedega sulgege ninasõõre teisel küljel, kuhu te toodet ei manustanud.

Soovitav annus: kaks pihustust mõlemasse ninasõõrmesse kaks korda päevas või vastavalt arstilt saadud juhistele.

Koostis: D-pantenool, vitamiin E- atsetaat, vitamiin A-palmitaat, biotiin, 40 OE hüdrogeenitud kastoorõli, ristseotud hüaluroonhape, EDTA dinaatriumisool, naatrium-N-(hüdroksümetüül)glütsinaat, kaaliumsorbaat, naturaalsed lõhna- ja maitseained, isotooniline puhverlahus pH 7,2.

Hoiatused ja ettevaatusabinõud
– Kõrvaltoimete tekkimisel lõpetage toote kasutamine ja võtke ühendust oma arstiga.
– Ärge neelake toodet alla.
– Vältige toote sattumist silma.
– Enne toote kasutamist veenduge, et pakend ja/või pudel on terve.
– Ärge kasutage toodet pärast kõlblikkusaja lõppu, mis on märgitud pakendil. Kõlblikkusaeg viitab tervele ja nõuetekohaselt säilitatud tootele.
– Ärge kasutage seda toodet, kui teil esineb ülitundlikkus toote mistahes koostisosa suhtes.

Säilitamine:
Hoida laste eest varjatud ja kättesaamatus kohas. Pärast kasutamist sulgege pudel tihedalt.
Toodet soovitatakse hoida toatemperatuuril

Pakend: 20 ml pudel

Toodetud Itaalias