Calcitol Citrate 2000 Närimistbl N60

17.82

1 laos

Tootja:
Euroopa Liit
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4744128019228
Tootekood:
22038

Toidulisand luumurdude- ja kukkumisriski vähendamiseks1,2

Närimistabletid ksülitooliga.
Calcitol Citrate 2000 on hapuka mandariini maitsega kaltsiumi ja D-vitamiini preparaat. Calcitol sisaldab suures annuses efektiivse imendumisega kaltsiumtsitraati ja D-vitamiini. Kaltsium ja D-vitamiin aitavad hoida luude ja hammaste tervist normaalsena. Kaltsium ja D-vitamiin aitavad vähendada luu mineraalaine kadu menopausijärgses eas naistel. Väike luu mineraalaine tihedus on oluline osteoporoosist tingitud luumurdude1 riskitegur. D-vitamiin soodustab kaltsiumi imendumist ning toetab lihaste normaalset talitlust. Inimese tasakaal tagatakse automaatsete liigutuste abil, mis säilitavad keha raskuskeskme. D-vitamiinil on oluline roll tasakaalu säilitamiseks vajalike liigutuste jõu ja kiiruse efektiivsuse tagamisel. D-vitamiini tarvitamine 800IU päevas aitab vähendada nende liigutuste ebaefektiivsusest- lihasnõrkusest, tingitud kukkumisriski2. Kukkumine on üle 60-aastastel naistel ja meestel oluline riskitegur luumurdude1 tekkeks.
Bioaktiivsed
komponendid
1 tablett (%NRV-st*)
Kaltsiumtsitraat2000 mg
  –
millest kaltsium
400 mg (50%)
Vitamiin D (kolekaltsiferool)50 mcg (1000%) 2000 IU

*- päevased võrdluskogused täiskasvanutel

Koostisosad: kaltsiumtsitraat, magusaine ksülitool, happesuse regulaator sidrunhape, paakumisvastased ained magneesiumstearaat ja ränidioksiid, mandariini lõhna- ja maitseaine, kolekaltsiferool.
Kasutamine: 1 tablett päevas õhtul enne sööki või vastavalt arsti või apteekri ettekirjutusele.
Tarvitamise piirangud: Mitte kasutada, kui Teil esineb kõrgenenud tundlikkus toote mõne koostisosa vastu. Raseduse ja imetamise korral pidage nõu arstiga. Toote ülemäärane tarvitamine võib põhjustada kõhulahtisust.
Hoiatused: toidulisand ei asenda tervislikku elustiili ning mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. 
Hoida lastele mittenähtavas ja kättesaamatus kohas! 
Säilitada toatemperatuuril.
Netokogus: 155 g, pakendis 60 mandariinimaitselist närimistabletti
 Toode on väljatöötatud Eestis koostöös erialaspetsialistidega
Toodetud Euroopa Liidus