Swetane Duo Kapslid N30

15.34

5 laos

Tootja:
K2pharm
Bränd:
-

EAN:
4748001018629
Tootekood:
23747

Tõhus looduslik vahend ülemäärase higistamise vähendamiseks.

Swetane Duo kapslid sisaldavad salvei lehtede ekstrakti ja melissi lehtede ekstrakti, mille bioaktiivsed ained pärsivad efektiivselt liigset higistamist üle kogu keha. Swetane Duo aitab nii emotsionaalse higistamise, ülekaalust tingitud higistamise kui ka üleminekueaga kaasnevate higistamishoogude korral.

Swetane Duo – ainuke suukaudne liighigistamise vastane vahend Eestis

Salvei ja melissi ekstraktide higistamist vähendav toime põhineb parkainetel, eeskätt rosmariinhappel. Tavaline salveitee vähendab samuti higieritust, kuid toime saamiseks tuleks ära juua väga suuri vedelikukoguseid. Swetane Duo kapslites on rosmariinhape ja teised bioaktiivsed ained kontsentreeritud kujul, mis tagab efektiivse higistamist pärssiva mõju. Melissi ekstraktil on ka kerge rahustav ja pingeid maandav mõju, millest on abi emotsionaalse liighigistamise puhul.

Swetane Duo kapsleid soovitatakse ülemäärase higistamise vähendamiseks järgnevatel juhtudel:

Ärevusest tingitud ehk emotsionaalne higistamine
Murdeeaga seotud higistamine
Üleminekueaga kaasnevad higistamishood
Ülekaalust tingitud higistamine
Käte, jalgade ja kaenlaaluste higistamine
Öine higistamine

Swetane Duo eelised:

Tugev higistamist vähendav mõju tänu salvei ja melissi ekstraktide koosmõjule
Vähendab liigset higistamist sõltumata selle põhjustest
Toimib üle kogu keha
Tänu melissi ekstraktile lisandub kerge rahustav ja pingeid maandav mõju
Sobib kasutamiseks nii lühiajaliselt kui pikema kuurina
Kvaliteetsed, standardiseeritud taimeekstraktid
100% looduslik, kõrvaltoimeid ei ole
Ei sisalda loomseid aineid, sobib veganitele

Kasutamine: täiskasvanud ja üle 12-aastased lapsed: 1 kuni 2 kapslit päevas, sõltuvalt higistamise intensiivsusest. Kapsel tuleb alla neelata närimata, koos piisava koguse veega.

Koostisosad: 1-2 kapslit sisaldab 150-300 mg salvei (Salvia officinalis) lehtede standardiseeritud kuivekstrakt (standardiseeritud vähemalt 2,5% rosmariinhappele), 100-200 mg melissi (Melissa officinalis) lehtede standardiseeritud kuivekstrakt (standardiseeritud vähemalt 5% rosmariinhappele), taimne hüdroksüpropüülmetüültselluloos, stabilisaator mikrokristalne tselluloos, paakumisvastased ained rasvhapete magneesiumisoolad ja ränidioksiid.

Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril, kaitseks valguse eest originaalpakendis. Partii number ja säilimisaeg on märgitud pakendile. Mitte kasutada pärast säilivusaja lõppu. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Hoiatused: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Olulised on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte kasutada teadaoleva ülitundlikkuse korral koostisosa(de) suhtes! Püsivate kaebuste korral pöörduda arsti poole. Ei soovitata kasutada raseduse ja imetamise ajal.

Tootja: K2Pharm, Tšehhi Vabariik; KBM Pharma OÜ (Tähtvere 4, 51007 Tartu) tellimusel. Toodetud EL.