Litozin Strong Kaps N90

16.73

Laost otsas

Tootja:
Axellus As Taani
Bränd:
-

EAN:
5702071358206
Tootekood:
20373

Terved ja liikuvad liigesed. Uus ja parandatud koostis. Tõestatud toime.

– Aitab hoida liigeste tervist ja liikuvust
– Aitab kaasa luude ja kõhrede normaalsele talitlusele
Tänu teaduslikule läbimurdele õnnestus identifitseerida Rosenoidide kompleks ja arendada uus toode, mis sisaldab optimaalse toime saavutamiseks rikkalikult Rosenoide. Rosenoidide kompleks on optimaalne kombinatsioon aktiivsetest ainetest nagu galaktolipiidid, triterpeenhape, C-vitamiin, flavonoidid ja karotenoidid, mille toimed on omavahel tihedalt seotud. Nende erinevate toimete koostöö avaldabki kasulikku mõju liigestele, need ained üksikult ei anna sama efekti.
Parim loodusest.
Litozin Strong on valmistatud hoolikalt valitud parima kvaliteediga marjadest, mis on läbinud õrna kuivatusprotsessi ja mille tootmisel on kasutatud uut unikaalset tootmisprotsessi. Tänu sellele on Litozin Strong ainuke toode turul, mis sisaldab unikaalset kõrgekvaliteedilist Rosenoidide kompleksi. Alustage juba täna ja tunnetage erinevust 3 nädala jooksul. Optimaalse mõju saamiseks tuleb Litozin Strong´i kasutada järjepidevalt.
Sisaldus 3 kapslis:
Kibuvitsamarjade pulber 2250 mg
Vitamiin C 80 mg (100%)
% – soovitatavast päevasest kogusest täiskasvanule
Kasutamine: alates 11. eluaastast 3 kapslit päevas.
Neelake veega või avage kapsel ning puistake pulber jahedale toidule. Soovitatav võtta koos toiduga.
Ärge kasutage toidulisandit mitmekesise ja tasakaalustatud toitumise asendajana. Järgige tervislikke eluviise.
Toidulisand. 90 kapslit. Netokogus 81 g.
Koostis: kibuvitsa marjade pulber, millest 4% Rosenoidide kompleks (Na-L-askorbaat, flavonoidid, karotenoidid, triterpeenhape, galaktolipiidid), želatiin.
Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Mitte kasutada, kui pakendi korgialune tihend on katki.