Apropos Sedituss Köhasiirup Lastele 210g Mee-ja Puuviljamait

7.68

59 laos

Tootja:
Itaalia
Bränd:

EAN:
4741505274430
Tootekood:
21406

Apropos Sedituss köhasiirup lastele 210 g

Kuiva ja produktiivse köha puhul kasutamiseks.
Gluteenivaba.
– kaitseb limaskesti
– rahustab köha
– soodustab lima eemaldumist
Apropos Sedituss köhasiirup lastele sisaldab keerulise barjääriga taruvaiku HXG, mis moodustab mikrokeskkonna kontrollimiseks limaskestale kileja kaitsekihi, kaitstes ja niisutades ülemiste hingamisteede limaskesta. Tänu taruvaik M.E.D. sisaldusele aitab Apropos Sedituss köhasiirup rahustada köha, muutes lima vedelamaks ja hõlbustades selle eemaldumist.
Apropos Sedituss köhasiirup lastele sobib tüüpiliste köha sümptomite leevendamiseks nii kuiva kui ka produktiivse köha puhul.
Mesi ja puuviljamaitse muudavad Apropos Sedituss köhasiirupi lastele eriti meeldivaks.
Apropose toodetes kasutatav taruvaik M.E.D. on saadud dünaamilise kogumise meetodil, mis teiste meetoditega võrreldes maksimeerib flavonoidide ja polüfenoolide sisaldust taruvaigus.
Koostis: Vesi, mesi, taruvaigu glütseriinivesilahus (taruvaik tiitritud HPLC-ESI-MS, kuni 8mg/ml polüfenoole kokku), rand-vaiguvaagu glütseriinivesilahus (Grindelia robusta Nutt, ürt ja õied), mets-kassinaeri glütseriini-vesilahus (Malva sylvestris L, lehed), acerola kuivekstrakt (Malpighia punicifolia L, viljad, maltodekstriin), suure teelehe glütseriinivesilahus (Plantago Major L, ürt), aas-kannikese glütseriinivesilahus (Viola tricolor L, ürt), stabilisaator, ksantaankummi, keerulise barjääriga taruvaik HXG (ksantaankummi, hüdrolüüsitud glükoosaminoglükaanid, taruvaigu ekstrakt), säilitusaine kaaliumsorbaat, happesuse regulaator sidrunhape, lõhna- ja maitseaine, magusaine: sukraloos.
Kasutamine: 1 supilusikatäis (umbes 10 ml) 2-4 korda päevas. Enne kasutamist loksutada.
Tähelepanu! Ärge kasutage toodet, kui olete ülitundlik või allergiline mõne koostisosa suhtes. Hoida lastele kättesaamatus kohas. 
Hoida toatemperatuuril, kuivas, valguse ja soojusallikate eest kaitstult.
Ärge visake toodet pärast kasutamist ümbritsevasse keskkonda.
Säilivusaeg kehtib avamata pakendis nõuetele vastavalt säilitatud tootele.
Meditsiiniseade IIa klass.
Apropos on kaubamärk, mida haldab DESA Pharma S.r.l.