Imunosil Virufix Kaps N60+n30

26.82

7 laos

Tootja:
Sia Lotos Pharma
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
4751020311114
Tootekood:
23419

Tugev toetus immuunsüsteemile viirusnakkuste ajal

Kasutades kõige uuemaid teadussaavutusi ning kogunenud teadmisi ja kogemusi, otsivad teadlased pidevalt parimaid looduslike ainete kombinatsioone tervise ja hea enesetunde säilitamiseks. Üheks selliseks immuunsust toetavaks tooteks on Imunosil® Virufix – unikaalne vitamiinide C ja D ning kvertsetiini kompleks.

Imunosil® Virufix sisaldab vitamiini C, mis aitab kaasa immuunsüsteemi normaalse talitluse säilitamisele, ka intensiivse kehalise koormuse ajal ja pärast seda. Tsink ning vitamiinid C ja D aitavad kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele. Tsink ja vitamiin C aitavad kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest. Tsink aitab kaasa normaalse DNA- ja valgusünteesile. Melatoniin lühendab uinumiseks kuluvat aega (kasulik toime avaldub siis, kui tarbitakse vähemalt 1 mg melatoniini vahetult enne magamaminekut).

Imunosil Virufix on uus immuunsüsteemi talitlust toetav komplekspreparaat, mis on loodud uusimate teadusuuringute ja viirusnakkuste ravijuhiste põhjal. Virufix sisaldab viit bioaktiivset ainet, millel on kõige tugevam positiivne mõju viirusnakkuste kulule ja sümptomitele:

 1. Vitamiin C 1000 mg
 2. Vitamiin D 4000 IU
 3. Kvertsetiin 500 mg
 4. Tsink 19,9 mg
 5. Melatoniin 1,95 mg

 

Kvertsetiin on antioksüdantne flavonoid, millel on uuringutega tuvastatud immuunsüsteemi tugevdavad ja viirusevastased omadused. Muu hulgas takistab kvertsetiin viiruse rakku tungimist ning  pidurdab viiruse paljunemist raku sees. Kvertsetiin parandab ka verevarustust ja toetab kudede varustamist hapnikuga.

Vitamiin C, vitamiin D ja tsink toetavad immuunsüsteemi normaalset toimimist.

Melatoniin aitab lühendada uinumiseks vajalikku aega. On ka tõestatud, et melatoniin alandab nakkusest tulenevat oksüdatiivset stressi ning kaitseb rakke viiruse poolt tekitatud kahjustuste eest.

Koostisosad (punane kapsel)

Kvertsetiindihüdraat, vitamiin C (L-askorbiinhape), zhelatiin (kapsli kest), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), tsinkoksiid, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), raudoksiidid ja titaandioksiid (kapsli kesta toiduvärvid).

Koostisosad (valge/sinine kapsel)

Vitamiin C (L-askorbiinhape), zhelatiin (kapsli kest), vitamiin D3 (kolekaltsiferool), tsinkoksiid, rasvhapete magneesiumisoolad (paakumisvastane aine), melatoniin, titaandioksiid ja indigotiin (kapsli kesta toiduvärvid).

Imunosil Virufixi koostisosad tugevdavad vastastikku üksteise positiivset mõju, toetades immuunsüsteemi ja kaitstes keharakke viiruse poolt põhjustatud kahjustuste eest. Tänu sellele on nakkushaiguse kulg kergem ning selle sümptomitega on kergem toime tulla.

Imunosil Virufixi soovitatakse kasutada ennetavalt viirusnakkuste perioodil ning viirusnakkusse haigestumisel, esimeste haigusnähtude ilmnemisel.

Imunosil Virufixi eelised:

 • Toetab nii sünnipärast kui ka omandatud immuunsust
 • Kaitseb keharakke viiruse poolt tekitatud kahjustuste eest
 • Komponendid tugevdavad vastastikku üksteise mõju
 • Koostis põhineb kõige uuematel teaduslikel uuringutel
 • Kõik koostisosad on lülitatud viirusnakkuste ravijuhistesse
 • Tunnustatud teadlased soovitavad kvertsetiini ja vitamiin C kombinatsiooni hingamisteede viirusnakkuste ennetamiseks ja raviks
 • Kulutõhus ja efektiivne kombinatsioon

Kasutamine: Täiskasvanutele soovitatakse 2 punast kapslit hommikul, 20 minutit enne sööki ja 1 valge/sinine kapsel õhtul, 20 minutit enne magamaminekut.

Hoiatused: Ülitundlikkus (allergia) toote mõne koostisosa suhtes. Mitte kasutada raseduse ja imetamise korral, Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Tähtsad on mitmekülgne ja tasakaalustatud toitumine ning tervislik elustiil. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatud kogust. Kasutada alates 18. eluaastast.

Säilitada toatemperatuuril, pimedas, hästisuletud originaalpakendis. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Tootja: Lotos Pharma Ltd, Pernavas 1-39, Riga, LV-1010, Läti. Toodetud Euroopa Liidus.