Bodydrain Tbl N60

20.54

4 laos

Tootja:
New Nordic Manufacturing Aps
Bränd:
-

EAN:
5021807790081
Tootekood:
21394

BODYDRAIN – ABIKS TEIE KEHALE
Kui tahate tunda rõõmu suurepärasest figuurist, tuleb teil kõigepealt tegeleda oma organismi puhastamisega.

 MIKS ON VAJA ORGANISMI PUHASTADA?

Loomuliku ainevahetusprotsessi tulemusena tekivad organismis mittevajalikud ained – toksiinid, jääkained ja liigne vedelik. Inimorganism peab iga päev väljutama umbes kaks kilogrammi ebavajalikke aineid, mida töödeldakse maksas ja väljutatakse organismist neerude, naha ja soolestiku kaudu.

 Kui organismi loomulik puhastussüsteem on häiritud, võivad ainevahetusjäägid kuhjuda ning tekkida liigne kehakaal. Kuna loomulikud maksa, neerude, naha ja seedimise funktsioonid aeglustuvad, on kaalust mahavõtmine ääretult raske, isegi dieeti pidades või nälgides.

 VÄSIMUS, ENERGIAPUUDUS JA ÜLEKAAL

Ülekaal, energiapuudus, elutu ja kollakas nahk näitavad, et teie organismi puhastussüsteem vajab abi. Organism hakkab raskemini omastama toitu, aeglustub loomulik toksiliste ainete eemaldamine organismist ning kehakaal suureneb. Kuna maksa, neerude, naha ja seedimise funktsioonid aeglustuvad, on uskumatult raske kaotada kilosid isegi dieeti pidades või lausa nälgides. Kuigi drastilised organismi puhastusprotseduurid, näiteks nälgimine või sooltepesu, võivad anda lühiajalisi kiireid tulemusi, viivad need siiski tasakaalust välja normaalsed füsioloogilised toimemehhanismid ja kurnavad organismi ning selle tulemusena hakkab kehakaal paratamatult suurenema.

 UNIKAALNE SKANDINAAVIA RAVIMTAIMEDE RETSEPT

BodyDrain on Rootsis valmistatud toidulisand, mille koostises on põhjalikult uuritud ja hästi tuntud ravimtaimede, nagu spargli, artišoki, võilille, nõgese, aed-liivatee, selleri ja teiste taimede ekstrakte. On teada, et spargel, artišokk ja võilill toetavad organismi filtri  maksa normaalset tegevust ning ergutavad sapi eritumist, mis stimuleerib rasvade lagunemist ja toksiinide eemaldumist organismist. Sigurijuure pulbris on rikkalikult kiudaineid, mis ergutavad soolestiku peristaltikat ja seega soodustavad seedimist, tekitavad paisudes täiskõhutunde, toidavad soolestiku naturaalset mikrofloorat, kiirendavad raskesti seeditavate ainete edasiliikumist seedetraktis ning toetavad normaalset soolestiku tühjendamist ja toksiliste ainete eemaldamist.

 Kui organism saab „prügist” lahti, tekib rohkem energiat ja nii on kergem vabaneda liigsest kehakaalust. 

TOIMEAINE 2 tab.
6 tab.
Punasiguri (Cichorium intybus L.) juure pulber 600 mg
1800 mg
Spargli (Asparagus officinalis L.) juure ekst. 5:1 170 mg
510 mg 
Kõrvenõgese (Urtica dioica L.) lehtede ekst. 5:1160 mg 
480 mg 
Pomerantsi (Citrus aurantium L.) viljaliha (35% bioflavonoide)140 mg 
420 mg
Aedselleri (Apium graveolens L.) seemneekstrakt. 5:1110 mg 
330 mg
Kirbuteelehe (Plantago psyllium L.) seemnepulber100 mg 
300 mg
Võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst. 5:1100 mg 
300 mg
Aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ürdiekstrakt. 5:142 mg 
126 mg 
Artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst. 13,5:1 (5% tsünariini)29,6 mg 
88,8 mg

ANNUSTAMINE
2 tabletti hommikul söögi ajal koos klaasi veega. Esimesed kaks nädalat soovitame võtta 2 tabletti kolm korda päevas. Jooge palju vett: 1-2 liitrit päevas.

Ärge ületage soovituslikku päevast annust. Toidulisand ei asenda tervislikku eluviisi. Toidulisand täiendab mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist. Rasedad ja rinnaga toitvad emad peavad enne toote tarvitamist konsulteerima arsti või apteekriga. Ei sobi alla 11-aastastele lastele. Hoida temperatuuril kuni 25 °C, lastele kättesaamatus kohas.

KOOSTIS
Punasiguri (Cichorium intybus L.) juure pulber, mikrokristalne tselluloos (paakumisvastane aine), spargli (Asparagus officinalis L.) juure ekst., kõrvenõgese (Urtica dioica L.) lehtede ekst., pomerantsi (Citrus aurantium L.) viljaliha, aedselleri (Apium graveolens L.) seemneekstrakt, kirbuteelehe (Plantago psyllium L.) seemnepulber, võilille (Taraxacum officinale Web.) ekst., võrkstruktuuriga naatriumkarboksümetüültselluloos (stabilisaator), vesi, aed-liivatee (Thymus vulgaris L.) ehk tüümiani ekst., artišoki (Cynara scolymus L.) lehtede ekst., dikaltsiumfosfaat (tardaine), magneesiumstearaat (stabilisaator), hüdroksüpropüülmetüültselluloos (paksendaja), ränidioksiid (paakumisvastane aine).