Jordan Hambahari Green Clean Kids 5-10

3.33

10 laos

Tootja:
Jordan As
Bränd:

EAN:
7046110031643
Tootekood:
23508

Green Clean laste hambahari

– Käepide on valmistatud taaskasutatud polüpropüleenist (PP), mis vastab ravimiameti regulatsioonidele ning mille toormeks on peamiselt toidupakendid, näiteks jogurtitopsid.
– Harjased on valmistatud biotoorainel põhinevast nailonist, mida toodetakse riitsinusest – taastuvast toormest.*
– Paberpakend on valmistatud paberitööstusest pärit paberijääkidest ja jäätmekäitlustööstuse kogutud kaubakastidest.
– Silt on valmistatud FSC- ja PEFC-sertifikaadiga paberist. Need sertifikaadid kinnitavad, et toodetes kasutatav puidutoore on seaduslik ja pärineb säästvalt majandatud metsadest.
– Ultrasoft harjased

Green Clean laste hambahari kombineerib suurepärase funktsionaalsuse ja säästvad materjalid. Nii nagu Green Clean täiskasvanute hambahari, on Green Clean laste harja käepide valmistatud 100% taaskasutatud materjalist, mis pärineb toiduainetööstusest, näiteks jogurtitopsid. Samuti on tal bio-toormest harjased ja taaskasutatud papist pakend. Väike harja pea ja käepide sobivad ideaalsealt nooremale tarbijale. Moodsad värvid & minimalistlik disain sobituvad Green Clean täiskasvanute sarjaga.

Hambahari on ideaalne lastele vanuses 5 kuni 10 aastat. Jäävhammaste kasvamisel on hea last harjutada kasutama täiskasvanute tooteid.

Green Clean laste harjal on eriti pehmed harjased ning hari on saadaval 3 erinevas värvitoonis, mis sobituvad Green Clean täiskasvanute sarjaga .