Je Joue G-kii Vibraator Purple

101.25

1 laos

Tootja:
Hiina
Bränd:
-
Kategooria:

EAN:
5060170970577
Tootekood:
19546

G-punkti stimulaator meestele ja naistele. 

 Kui me räägime oma kehadest, siis ei saa väita, et oleks olemas lahendus, mis sobiks kõigile. Seetõttu ongi loodud G-Kii, mis on võimalikult paindlik. G-Kii aitab leida Sinu G-punkti esimest korda ning see sobib ka neile, kes otsivad vürtsikamaid elamusi. Selle ergonoomiline kuju aitab Sul avastada uusi nurki, millega kõige rohkem mõnu tekitada.

 Oled valmis alustama oma teekonda G-Punkti orgasmini? Siit leiad kasulikku informatsiooni, kuidas sinna jõuda.

 G-punkti avastajad – Siin on teie eritellimusel nauding.

Ole kindel, et Sul on olemas üks vee baasil libesti, et kõik sujuks meeldivalt. Avasta oma intiimpiirkonda, eruta ning stimuleeri omale meeldivas tempos.

  1.        Uuringud näitavad, et suurem osa naistest kipuvad pigem saama klitoraalset orgasmi kui vaginaalset orgasmi. Me soovitame teil alustada nõnda, et G-Kii oleks täielikult kõveraks keeratud, et saaksite samaaegselt stimuleerida end nii klitoraalselt kui ka G-punkti piirkonda üles-alla liigutades.
  2.        Mida mugavam Sul hakkab, seda vähem võid keskenduda kliitorile. G-Kii-d võite liigutada erinevate suundade ning rütmidega, et saaksite kordamööda näiteks stimuleerida kliitorit ning oma G-punkti.
  3.        Kui olete oma sisemiste sensatsioonidega juba tutvunud, võite G-kii täielikult lahti keerata ning keskenduda vaid oma G-punktile. Täielikult avatud positsioon on arvatavasti parim koos partneriga kasutamiseks, mis annab temale kontrolli Sinu G-punkti orgasmi üle.

Kui oled juba G-punkti ekspert, tee need sammud läbi vastupidises järjekorras. Parimate orgasmide saamiseks pole reegleid, mängi G-Kii-ga, et leida omale just parim säte.

 Soovitus: kasuta alati ohtralt vee baasil libestit!

 Mis on G-punkt?

Esiteks tuleb aru saada, et G-punkt on reaalne koht iga naise kehas! See on piirkond, kuhu on kogunenud väga tundlikud närviotsad mis, õigesti stimuleerides, tagavad uskumatu orgasmi. Ära unusta, et Su aju peab töötlema neid G-punkti sensatsioone ning on väga oluline, et oleksite rahulikult õiges tujus ning juba erutatud, et saada parim kogemus.

 Leia oma G-punkt

G-punkt asub igal naisel erinevas kohas. Oma keha tundma õppides suudate leida oma G-punkti vaevata. Kõige lihtsamini saab seletada G-punkti asukohta järgnevalt: see paikneb umbes 5 sentimeetri sügavusel vagiinas ning positsioneerib naba suunas.

 Kuidas seda õigesti stimuleerida?

Rahulikult ja ühtlaselt õrnalt vajutades saavutate kõige paremad orgasmid. Proovige kasutada erinevaid tehnikaid: edasi-tagasi, üles-alla, väikesed ringikesed. Kui olete leidnud omale sobiva rütmi, muutub G-punkt suuremaks, mis annab märku, et teete õiget asja.

 Tähelepanu: G-Kii erilised vibratsioonid pakuvad madalaid vibratsioone, mis leiavad tee veelgi sügavamale Sinu kehasse.

 Je Joue lelud:

100% veekindlad.

100% kehasõbralikust silikoonist.

Siledad.

Taaslaetavad magneetilise laadimiskiibiga.

Uue ‘lihtne kasutada’ kasutajaliidesega, millele kuuluvad 3 nuppu,

millega saab valida viie erineva pulseerimisprogrammi vahel kuni viiel erineval kiirusel.

Vaikne.

2 tundi laadimist tagab kaks tundi mõnu.