SKIN-PREP ENZYMATIC CLEANSING FOAM
Ensüümidega näopuhastusvaht
Eemaldab meigi ja mustuseosakesed
Skin Prep – enzymatic cleansing foam on uue naha efektiga näopuhastaja, mis eemaldab meigi ja mustuseosakesed, soodustab rakkude uuenemist, ahendab poore ja ühtlustab naha tekstuuri.
Puhastusvahu nahka taastav koostis on inspireeritud puhastustehnoloogiast, mida kasutatakse esteetilise kosmeetika kliinikutes, stimuleerib surnud rakkude eemaldamise loomulikku protsessi tänu stabiliseeritud papaiini enüümile. Tugevam nahk ja särav jume.
Loodud kõikidele nahatüüpidele, eriti tundlikule nahale ja silmadele. Puhastusvahul on õhuline, kreemjas tekstuur.
Sisaldab 98% looduslikku päritolu koostisosi. Väävlivaba toode.
Kasutamine: See näopuhastusvaht on 2.etapp Skin-Prep puhastusrutiinis pärast puhastusõli või mitsellaarvett ja enne koorimiskreemi. Kanna toodet niiskele nahale, masseeri 30 sekundit, seejärel loputa.
Koostisosad:
AQUA (WATER, EAU), GLYCERIN, DECYL GLUCOSIDE, DISODIUM COCOYL GLUTAMATE,CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM CHLORIDE, PROPANEDIOL, 1,2-HEXANEDIOL, CITRIC
ACID, HYDROXYACETOPHENONE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM COCOYL ALANINATE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, PAPAIN, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, ALGIN.
Tootja: Laboratoires Filorga, Prantsusmaa