SESDERMA SESGEN 32 NOORENDAV SILMAÜMBRUSKREEM 15ML
Toote nimetus
SESDERMA SESGEN 32 NOORENDAV SILMAÜMBRUSKREEM 15ML
EAN kood
8429979421531
Hind
33.00 €
Vali kogus
Lisa korvi

Kirjeldus

SESGEN 32 tooted taastavad naha nooruslikkuse
Esimene geneetiliselt toimiv vananemisvastane tootesari - mõjutab geenide tööd, pikendades naharakkude eluiga ja sünkroniseerides rakkude biorütme.


SESGEN 32 tooted parandavad nahakahjustusi rakutasandil, stimuleerides otseselt telomeraasi ja stabiliseerides telomeeride järjepidevat lühenemist.
Tooted parandavad rakkudevahelist infovahetust ning tasakaalustavad funktsioneerimist. Sesgen 32 tooted on nii naha talitluslike (kuivus, pigmentlaigud), kui ka struktuuripõhiste (kortsujooned, poorid, kapillaarid) vananemisilmingute vastased. Toodete koostisesse kuuluvad tripeptiidid-32 hoiavad alal "CLOCK" geenide ööpäevast rütmi ja stimuleerivad rakkude DNA-d parandavate ensüümide sünteesi. Teprenone liposoomid muudavad vananemisprotsessi kulgu. Lisaks on Sesgen 32 tooted antioksüdatiivse, uuendava ja taastava toimega. Tooted lisavad nahale elujõudu muutes seda nooruslikumaks ja pinguldatumaks.

Naha vananemine algab rakkudest, kuna vananemisilmingud tekivad rakkude füsioloogilise aktiivsuse vähenedes. "Vananenud rakkude" puhul on telomeerid (kromosoomide lõpud) lühenenud ja seega toimub kumulatiivne pidev DNA kahjustumine. Mida enam on telomeerid kahjustunud, seda raskem on DNA-d taastada. Naha kronoloogilise vananemisprotsessi aeglustamiseks tuleb telomeeride lühenemist stabiliseerida. Telomeerid toimivad organismi bioloogilise kellana. Telomeraas (ensüüm) pikendab rakkude eluiga taastades ja stabiliseerides telomeeride pikkust.

Noorendav silmaümbruskreem
Kerge koostisega kreem niisutab ja toidab nahka, vähendades märgatavalt silmaümbruspiirkonna turseid, tumedusi ja kortsujooni. Kreem aeglustab naha kronoloogilist vananemist ja stimuleerib nahafunktsioone. Rakukahjustusi geenitasandil parandavad ensüümid pikendavad naharakkude eluiga ja noorendavad nahka.

Kasutamine: kanda puhastatud silmaümbruspiirkonnale igapäevaselt hommikuti ja/või õhtuti.
Sobib kõikidele nahatüüpidele.

Parabeenivaba. Nanotehnoloogiline preparaat.
Toodetud Hispaanias

OÜ PHARMAC MS, Riia mnt 17 80019 PÄRNU, Tel. 44 71680 Fax: 44 71681, EE481010902000641007 SEB reg.nr. 10082312 KMKR: EE100159071

by Hansanet